Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan a kilommal...

Laura2002 kérdése:

Apám folyamatosan a kilommal cseszeget. Mit csináljak? ( Mielőtt válaszoltok olvashatók el odalent )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egy van rajtam súlyfelesleg tudom de apám mostanában számomra nagyon brutális módon próbálja közölni velem.( Pl.: Mindenki előtt azt mondja hogy úgy nézek ki mint egy disznó vagy azt mondja mikor elmegyünk egy fiatal szerelmes pár mellett hogy nekem soha nem lesz pasim mert egy normális srác se fog rám fagyarodni) Próbálok fogyókúrázni de semmi nem vált be, 5 hónapja anyámmal elkezdtük diétázni anyám lefogyott 8 kg rolam kb 2-3 kiló se ment el ami nagyon zavart mert nagyon betartotta a diétát és erre még jöttek apám beszolásai hogy anyád milyen gyönyörűen lefogyott neked is ezt kéne csinálnom. Fél év alatt sikerült apámnak elérnie hogy egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal és akárhányszor tükörbe nézek csak egy csúnya lányt látok de alkárhogy fogozok alig jön le rólam valami gondoltam már arra is hogy ha lisztes dolgott eszek akkor rosszul vagyok és lehet hogy allergiás vagyok rá ezért nem megy a fogyás de hiába mondom a szüleimnem azt mondják csak kifogás. Mit csináljak?

2017. jún. 24. 01:00
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
84%

Túlsúlyos vagy, de legalább teszel ellene.


Majd alakul, nekem egy évbe telt leadni 10 kg-t, de ennek tíz éve és azóta is tartom.

2017. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként ha fogyni akarsz, eszedbe ne jusson sportolni. Az csak átalakítja a hájt izommá, és eltorzult izmos alakod lesz nagy fenékkel. Guggolást se csinálj, mert tönkreteszed az izületeid. Csak az étrenden kell változtatni és sokat sétálni meg inni.
2017. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

"eszedbe ne jusson sportolni. Az csak átalakítja a hájt izommá"


TE HÜLYE VAGY...?

2017. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
4%
Fatal Error, te barom állat. Végzetes hiba vagy az emberiségre. A sport nem fogyaszt, hanem izmossá tesz, te idióta. Ha fogyni akar valaki, nem eszik és kész. Tesóm dagadtról csont-bőrre fogyott, és sosem sportolt 2 percet se.
2017. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
44es fatal error az elotte levonek szanta😂😂
2017. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

A hájból izom lesz a sporttól, ma is tanultam valamit. Olyan jó ez az oldal :)

Nem, a hájból nem lesz izom, az előbb iróniát alkalmaztam, kedves negyvenakárhány százalékos bár-ne-lenne-válaszoló. A hájból sosem lesz izom, ellenben a sport elősegíti a fogyást, ráadásul szép, formás test lesz a "mellékhatása".

Amúgy meg ki a f..zom akar csont-bőrre fogyni?

2017. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki csont-bőr akar lenni, aki nem, az hazudik. Szerinted miért csak a csont-bőr nők kellenek a billiárdosoknak? Mert az a legszexibb dolog. Aki mást mond, az irigy vagy hazudik.
2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
29%

hagyd a guggolást a csudába,csak elrontja a térdeidet, nem normális aki ilyet ajánl,

Fogyni stabilan napi 50-100 grammot lehet, alkattól, genetikától, táplálkozástól, mozgástól függően.

néhány hasznos tanács:

-regisztrálj a kaloriabazis pont hu oldalon és használd a kaloriaszámlálót

-törekedj az étkezésmentes idő megnyújtására pl. úgy, hogy egy étkezés után akkor eszel legközelebb, amikor tényleg korog a gyomrod, és úgy, hogy ébredés után megiszol egy pohár vizet és nem eszel amíg tényleg éhes nem leszel. Sok ember ugyanis akkor is reggelizik, amikor tulajdonképpen nem is éhes, csak megszokásból mert úgy tudja, hogy a reggeli fontos. Pedig ha nem vagy éhes és úgy reggelizel, az beindítja a gyomor savtermelést és hamarabb megéhezel.

-túlsúly esetén a megfelelő mozgásforma a gyaloglás, fokozatosan felépítve. eleinte csak séta, pár száz méterek, majd a távot fokozatosan több hónap alatt emelheted kilométerekre, a tempót növelheted intenzívre.

-Nálam személy szerint az vált be, hogy naponta kétszer eszem, délbe és este hatkor, (egyébként nincs megkötés, eszem bármit ami jól esik), valamint napi minimum 3 km-t gyalogolok, és szedek mellé multivitamint, d és c vitamint is.

-a vitaminbevitel fontos, mert a szervezet tudja, hogy a vitamin a táplálékban van, ezért ha bármilyen vitamin vagy nyomelem hiányod van, a szervezet éhes lesz, mert táplálékban reméli megszerezni a hiányzó vitaminokat.

-fogyni tehát fokozatosan lehet, önkínzás a gyors eredmény érdekében csak jojó effektushoz vezet.

2017. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
22%

"Így lehet a legjobban ösztönözni fogyásra," fifás nicknévvel, lol, gépen focizol és te írsz ilyet?"

Annyira jót nevetek az ilyen orbitális butaságokon, amiket itt írnak, hogy az csudajó.

Te tényleg annyira hülye vagy, hogy szerinted, ha valaki "gépen focizik", az a.,nem focizhat való életbe b., nem sportolhat aktívan?!

Kisbarátom, elmondanám neked, hogy TAPASZTALATBÓL írtam, amit írtam én 24kg-ot fogytam, és azért kezdtem el az életmód váltás, mert a suliba minden nap basztattak, 97kg-ból 75kg lettem, ami 182 cm-hez képest szerintem elég jó, és már 1 éve, szóval tartom magam.

Ja mellesleg -rengeteget- sportolok, és mellette "gépen focizok".(ez fenomenális, köszönöm, mindig megnevettet). Remélem most már visszaveszel a csőrikédből. Azt be kell látnom, hogy apád picit durva, de a szándékot nézd. Kérdező, hogy mit csinálj, FOGYÁS érdekében életmódot kell váltanod, nincs mese. "Fogyókúra" nincs, nem létezik. Kezdd el azt, hogy reggelire egy banánt megeszel, délig pedig minden órába egy almát megeszel. Ha ezt végig bírod csinálni, ügyes vagy, jó úton halatsz. Ha nem megy reggelire lehet joghortot enni benne banánnal. Ha tényleg le akarsz fogyni írj privátot, nem fogok papolgatni, ha nem is érdekel csak eleged van apádból.

2017. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!