Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyának megjegyzése...

Miért kell anyának megjegyzéseket tennie arra, hogy kpoppot hallgatok? 14l

Figyelt kérdés

Folyton azzal jön, hogy hallgassak mást is.

Körülbelül az a beszélgetés játszódik le mindig, hogy:

-Halgass mást a koreai zenéken kívül!

-Miért?

Erre nem válaszol, mintha meg sem hallaná. Úgyhogy meglérdezem ismét.

-Van valami baj a zenékkel?

-Nincs.

-Akkor mért ne hallgassam?

És megint vagy nem válaszol, vagy csak "Jó akkor hallgasd, úgyis lehetetlen veled beszélni"


Ráadásul ő a saját elmondása szerint semmi zenét nem szeret. Akkor nem mindegy?


Miért kell megjegyzéseket tennie?14l


2017. júl. 21. 10:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jó ez, nincs ezen mit szégyellni :D Ezt most szerintem tényleg hagyom lepörögni, az első szám nagyon elkapott.
2017. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
0%
Azért kérdeztem hogy tud-e koreaiul mert azt írta, jó a szövege egy dalnak.
2017. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

"Azért kérdeztem hogy tud-e koreaiul mert azt írta, jó a szövege egy dalnak."


Hallod tetymerínó, szerinted nem léteznek angol fordítások?

Én is szeretek pár német együttest, nem tudok németül, mégis tudom mikről szólnak a szövegek. Keresek egy magyar vagy angol fordítást. Helló, 2017, internet!

2017. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy attól fél, hogy majd koreai pasit/férjet akarsz, és emiatt. :D

Én is szeretem a k-pop-ot. Hallgasd nyugodtan! :)

2017. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
19%

"Zenész vagy?"


Hát képzeld, beletrafáltál. 5 perc alatt összedobok egy ilyen fost.

2017. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
79%

A szüleim nekem is mindig ezeket mondogatják. És általában fülhallgatóval hallgatom. De már, ha valami nem tetszik nekik, amit csinálok(vagy épp nem csinálok:D), akkor azzal jönnek, hogy "ha ez mégegyszer előfordul, soha többé nem hallgathatsz kpopot", vagy "leszedem az összes hülye poszteredet a falrol" blabla. De amúgy sosem teszik meg, szóval tökmindegy. Ezeket anyum mondja általában. Apu csak annyit, hogy "hagyd már ezeket a szűkszemű b*zikat. Mikor növöd már ki végre?"

Amúgy a vicc az egészben, hogy anyu is szereti a kpopot:'D (oké, csak néhány számot, de így általánosságban nem utálja, meg nem mond róla olyan dolgokat, mint apu).

Egyébként a kpop igenis igényes zene! Aki azt mondja, hogy a kpop egy szar: Láttál már bármilyen klipet/hallottál már bármilyen számot a Gangnam Style-on kívül?

Én nem csak kpopot hallgatok. Nirvana, Arctic Monkeys, Red Hot Chili Peppers, Linkin Park,Tokio Hotel,Tankcsapda, Skillet stb. Ez csak néhány banda, sorolhatnám a végtelenségig. Ezekért a kpop rajongásom előtt nagyon odáig voltam. Még most is nagyon szeretem és hallgatom őket, viszont a kpop jobban megfogott. Ennyi.

Ha nem tetszik mások zenei ízlése, attól miért kell leszólni? Oké, hogy neked nem tetszik, de attól másnak még tetszhet. Én sem szólom le azokat, akik Mr.Busta-t meg mittudomén milyen egyéb ilyen dolgokat hallgatnak. Pedig HANGOSAN bömböltetik azokon a kis hülye hordozható hangszóróikon. Ők pedig leszólják, hogy kpopot hallgatok FÜLHALLGATÓN...

2017. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
61%

"Hát képzeld, beletrafáltál. 5 perc alatt összedobok egy ilyen fost."


Akkor ezek szerint sok ennél jobb zenét szereztél és adtál elő már, ugye? Na, jöhetnek a linkek, hadd halljuk. :)

2017. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
8%
Minden zenész adott már elő ezerszer jobbat az ilyeneknél. Komolyan képes valaki azért hallgatni egy zenét mert utánanézett a szövegének és tetszik neki?
2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Jobbat? Ki szerint jobbat? És ki szerint kell jobbnak lennie valaminek, hogy rá lehessen olyanra erőltetni, akinek nem tetszik?
2017. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
38: ekkora baromságot kérdezni... vagy csak nálam nem újdonság, hogy a zene mondanivalója emeli a dal fényét?
2017. aug. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!