Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felhívjam a szüleim és elmondj...

Felhívjam a szüleim és elmondjam nekik, hogy amíg nyaraltak addig bulit rendeztem és tönkrement apu tengeri akváriumat vagy várjak míg haza érnek?

Figyelt kérdés

Apum egyik hobbija az akvárium építés, meg ez a halas nyavaja. A lényeg, hogy amíg nem voltak itthon tartottam egy kis bulit, csak a legközelebbi barátokat hívtam meg és a parjsikat, így voltunk 10-en, az egyik spanom jobban beivott mint szokott és sikeresen összetörte az akváriumot, a víz kifolyt, a halak pedig elpusztultak, nem mertem egyből telefonálni, talán akkor párat meg lehetett volna menteni, de féltem a reakciótól. Most azon agyalok, hogy megmondjam e az igazat most, vagy várjam meg míg hazaérnek, szerintem jobb lenne azt tenni, hogy most mondom el és addigra lenyugszik míg hazaér, barátnőm viszont azt mondta, hogy így meg lehet, hogy a nyaralásukat is tönkre teszem.

Szerintetek mi lenne a helyes? Helyrehozni nem tudom, mert több mint százezer forint volt csak az akvárium, a halak össz értéke pedig még több.



2017. júl. 24. 13:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a filmet én is láttam, csak ott nem a gyakori kérdéseket kérdezte a csaj, hanem a különleges tudakozót.

Ott azt javasolták, hogy mondja azt, hogy betörők jártak náluk. Aztán ez a sztori bonyolódott, fergeteges vígjáték volt.

2017. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más választásod mint édesapád elé állni miután hazaértek,és kifizetni a kárt.
2017. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Más választás nincs, mint megmondani az igazat. Nem lesznek kellemes percek, de ez elkerülhetetlen.

Viszont ha van lakásbiztosításotok érdemes megkérdezni, hogy ilyen esetben térít-e.


Sok szerencsét, majd írd meg mi volt!

2017. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a mostani 18-as korosztály elég beteg, az egyszer biztos. A totális felelőtlenség, meg a menősködés, és mindig, de mindig megszívjátok... apám pl viszi magával a slusszkulcsát aludni, nehogy öcsém elvigye a kocsiját egy körre... :D
2017. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
na mit szóltak a szülők?
2017. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ? Hazaértek a szüleid?
2017. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megvonták tőle a netet is, azért nem válaszol 😂
2017. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
18%

Mikor mennek haza szüleid?

A lakásbiztosítás nem terjed ki rá? Én tuti kötnék ilyesmire is.

2017. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
59%
Együttérzek veled, de máskor ne csinálj ilyen hülyeséget! Mikor érnek haza apádék?
2017. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerintem kinyírták a p icsába, mert nem válaszolt.
2018. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!