Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem le aput hogy...

Hogyan beszéljem le aput hogy a húgom ne kapjon egy új tabletet?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap apum megkapta az első nyugdíját és gondolta ránk a gyerekeire költi. Húgom 7 éves és neki egy tabletet szánt mert amit 3 éve kapott még anno 4 évesen azt már ripityára törte. Alapból is gépfüggő a gyerek és agresszív is a játékok miatt de ezt már túlzásnak tartom, hogy egy vadiúj modern tabletet kapjon... Senki más nem is használhatná csak ő és akkor amikor akarja... Valami tippek a lebeszéléshez? Nem akarom hogy jobban el legyen rontva

2017. júl. 26. 10:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%
Már miért lenne nonszensz, hogy a gyerek saját tabletet kap? Teljesen érthető, hogy nem adják egy négyéves kezébe a sajátjukat, amit esetleg munkához használnak, vagy fontos adatok vannak rajta. Látod írja a kérdező, hogy eltörte többször is. Semmi gond nincs azzal, ha a gyerek már kicsi korában ért az elektronikai eszközökhöz, csak kellene határokat szabni.
2017. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Na látom megjöttek a "nyelvtannácik"és a trollok akik unalmukban belekötnek az emberekbe. A rendes válaszolóknak köszönök mindent valószínűleg sajnos meg fogják venni a tabot de majd közösen határt állítanak és szabályt fognak neki adni. (Bár ezt nem hiszem mert sose volt korlátozva és ha korlátozni akarják akkor sikít és nem bír magával) Biztos jó ember lesz belőle később vagy akár jobb mint én de kicsit aggódok a mostani helyzet miatt.
2017. júl. 26. 12:07
 23/38 anonim ***** válasza:
13%

Akkor végül is jó mégiscsak a pedagógiájuk. Megtanulja hogyan érvényesülhet egy nő a mai világában. Ha akar valamit, addig vinnyog, míg meg nem kapja.


Szerintem te se itt vinnyogj, mert itt nincs hatása. Tanulj vinnyogni, ahhoz még helyesírás se kell, de a helyet azért érdemes nem összetéveszteni.

2017. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
8%

Uristen ..

Miért ne lehetne már egy 7évesnek tabletje?

Amikor soknak már rég van ennyi idősen és ezt fogja látni hogy más nyomkodja és ő is akarja majd !! A mai generációt igenis jobban érdekli a technika, ahogy titeket a tetris érdekelt meg a tamagochi őket ez!!! Haladjatok már kicsit a korral!

Ettől nem lesz rosszabb se, hülyébb se a gyerek.


Mivel nem úgy kell neki oda adni a tabletet se hogy nesze itt a net is aztán nézz amit akarsz.. mint a sok idiota szülő aki szarik rá mit néz a gyereke, vegyen neki a szülő és figyeljen oda mit csinál néz rajta! Ha meg nem vagyok mellette elveszem főleg éjszakára.


Nekem lenne gyerekem és lenne rá keretem igen is meg venném neki, ahogy én is megkaptam mindent amit meg tudtak venni ..mer nem ezektől lesz neveletlen hülye egy gyerek mer ezen játszik, hanem azer lesz olyan a gyerek mer pl a szülő szarik rá nem foglalkozik vele, nem nézi félszemmel mit csinál, mit néz, nem tudja kikkel van hova megy.


Ja azt hozzá teszem sok ember nem teheti meg anyagilag, meg számítógép sincs a háztartásba megis hülye a gyerek, miért?!! Mert nincs nevelve, szarnak rá, nem foglalkoznak vele(és a fehér emberek között is rengeteg az ilyen!)

23 vagyok lehet le pontozni.. maradiak!


Neked kérdező meg semmi közöd hozzá, téged inkabb az zavar hogy kap valamit. talan irigykedsz?

Ha annyira félted akkor meg ne itt irogassal hanem figyelj oda ra neha mit csinal ...mit néz!

2017. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%

Nem győzöm nyomni a piros kezeket ...

Egyébként magát minősíti az a szülő, akinek a gyereke ilyen. Normális szülő gyereke csak nagyon ritkàn hisztizik és nem követelőzik. Ez a kislány szenvedélybeteg és elvonási tünetei vannak.

2017. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
42%
Ja még azt elfelejtettem irni hogy talan kell egy időkorlát is! Nem kell hogy egesz nap azt nyomja..
2017. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
7%
A fiúk focizhatnak félnapokat, a lányoktól miért sajnáljátok, ha egy kicsit többet tableteznek?
2017. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
45%

Hát a húgod nagyon elkényeztetett. Nekem egy másfél éves tabletem van-amit ha anyámék nem kapnak ajándékba, nem is lenne, meg egy 5 éves telefonom, ami évek óta rossz, és mikor kaptam már akkor is a leggyérebb telefon volt. Tavalyig mondogattam jobb lenne egy új, de nem nem lesz, biztos én tettem tönkre vhogy, nem kapok ott a tablet. És mivel nem tudtak elérni rajta, hívni nem tudtam őket még én voltam lecseszve.

7évesen én még a kifestőnek örültem, meg a tetrisnek, de azt is meguntam. Szerettem társasozni a tesómmal játszani. Valahogy meg kell nevelni a húgodat mert egy elkényeztetett "kishercegnő" lesz aztán majd a szüleid írnak ide, hogy mit kéne vele tenni.

Ja és én is 18 vagyok

2017. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
8%
Végülis apu megvette ? Legalább örült neki ? Te mit kaptál ,ha nem titok ?
2017. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
83%

Bakker 20 éves vagyok de itt egykét kommenttől 65-nek érzem magam.

Miért kéne egy 4 (hangsúlyozom, NÉGY) éves gyereknek tablet, a legtöbb még olvasni se tud, ebben a korban én még barbie babákkal játszottam és micimackót néztem.

Az meg a nevelés "legjobb" módja hogy jólvan kicsim, eltörtél egy 20 ezres tabletet neeeeembaaaaaj, tessék itt egy másik. Most komolyan? Mindenki osztja az észt hogy fú ez a mai generáció már ezen nevelkedik (na igen, lehet nem egy tablettel kéne felneveltetni az elsős gyereked), fúj de rossz gonosz, kérdező szeretné ha a húga nem ilyen lenne és rögtön jön a nepofázzábelenemategyerekedkussojjámá....

...

...

...

*taps*

2017. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!