Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit tegyek, költözzek...

Mégis mit tegyek, költözzek el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és anyukámmal és nővéremmel lakunk hárman. Vagyis laktunk mert nővérem(22) pasija beköltözött. Engem nagyon zavar, megeszi a kajámát, cuccaim között turkál. Nővéremmel egy szobában laktunk mivel egy kissebb házba kellett költözni ami nem baj, de most cseréltek anyuval és most anyuval vagyok egy szobába. Azóta elviselhetetlen, nincs semmi magánterem, folyamatosan bámul, kötekedik hogy mit csinálok. Tudom 18 vagyok simán elmehetnék de még sulizok egy évig. Nővérem amúgy munkanélküli, egy eladó szakmát végzett de annak is már 3 éve azóta otthon ül. Mit tegyek ha már elviselhetetlenek?

2017. aug. 6. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha megoldható, tényleg költözz el, ha van hova és miből. Ha előbb sikerül átesned az önállósodási folyamaton, az nem feltétlenül probléma. Az a lényeg, hogy mindenképpen legyen aki támogat, ha baj lenne.

23F

2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az a baj sulizok még, közbe vannak diákmunkáim de az nagyon kevés az 50-60ezer hogy most költözzek🙁 Igazságtalannak tartom, hogy semmi beleszólásom..
2017. aug. 6. 19:19
 3/25 anonim ***** válasza:
38%

Mennyi idő az, amit muszáj velük kibírnod?


Egyébként nővéred sem igazán idős korosztály, még simán lehet, hogy elcsomagol a pókja.


#1

2017. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát elég sok azért, anyu sokat dolgozik talán őt csak este kell "kibírni" , a srác keveset de dolgozik, nővérem meg semmit nem.csinál csak otthon van. Nem hiszem hogy szétmennek,lassan 1 éve megy ez...
2017. aug. 6. 19:24
 5/25 anonim ***** válasza:
Így viszont tényleg érdemes lenne amit csak lehet félretenned pénzt, amiből el tudsz költözni. Nagyszülőkhöz esetleg nem tudsz elvonulni?
2017. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs más rokonom rajtuk kívül🙁
2017. aug. 6. 19:27
 7/25 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos ezt magadnak kell kiharcolni. Ha nagyon nem szeretnél vagy esélytelen elköltöznöd, esetleg minden egyes dolgából rendezz jelenetet, ha például megeszik a kajádat. Azért nem kéne elnyomni, mert őfelsége beköltözött.

#1

2017. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen ezeken már túl vagyok, egyenesen utáljuk egymást😂 Anyum meg azért nem teszi ki , mert akkor nővérem is menne és nem akarja. De köszönöm a válaszod😘
2017. aug. 6. 19:34
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

Na akkor a jó szándék már megvan :D

Viszont ha azt a sulis egy évet kibírnád, és addig diákmunkáznál, lenne miből elcuccolnod, aztán világbéke :D

Utána max a kóbor hangyákkal kéne osztozni a kaján :D

#1

2017. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ebből a pénzből találok lakást? Talán szobát😄 És a diákmunka is egy olyan ami nem egy biztos munka...
2017. aug. 6. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!