Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit tegyek, költözzek...

Mégis mit tegyek, költözzek el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és anyukámmal és nővéremmel lakunk hárman. Vagyis laktunk mert nővérem(22) pasija beköltözött. Engem nagyon zavar, megeszi a kajámát, cuccaim között turkál. Nővéremmel egy szobában laktunk mivel egy kissebb házba kellett költözni ami nem baj, de most cseréltek anyuval és most anyuval vagyok egy szobába. Azóta elviselhetetlen, nincs semmi magánterem, folyamatosan bámul, kötekedik hogy mit csinálok. Tudom 18 vagyok simán elmehetnék de még sulizok egy évig. Nővérem amúgy munkanélküli, egy eladó szakmát végzett de annak is már 3 éve azóta otthon ül. Mit tegyek ha már elviselhetetlenek?

2017. aug. 6. 19:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen embereknek (18 év fölött) fiúknak - lányoknak vegyesen adnék ki szobát mindennel együtt havi 40-ert, és max 2-en lennénk, de szigorúan 1 éves időtartamra, mert, ha tovább marad, akkor mindennel együtt 60ra növelem az összeget..
2017. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A helyedben estin befejezném a sulit és mennék egy gyárba éjszakázni, hogy minél messzibbre mehessek és teljen egy normális lakás kauciójára.Utána tanulnék egy szakmát,az is plusz pont az egyetemen.
2017. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy valaki össze gyűjt a kaucióra. Havonta fizetni kell az albérleti díjat,a rezsit,a kaját,a tisztító- és tisztálkodó szereket. Ez a minimum ellátás. Ha a szülők nem segítenek be,nem tudja valaki diákmunkából finanszírozni,ha spórol,akkor sem. (Tapasztalat)

Szerintem próbálj olyan albérletet találni,ahol többen vagytok,úgy talán összejöhet.

2017. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kollégium?


Próbáld meg! Beszélj igazgatóval, osztályfőnökkel stb!

2017. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen kollégium. Nyáron keresd fel a családsegítőt, meg érdeklődd meg az osztáytársaid kolijának az elérhetőségét. Sokkal kevesebből is megúszhatnád így.
2017. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!