Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mit tegyek, költözzek...

Mégis mit tegyek, költözzek el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és anyukámmal és nővéremmel lakunk hárman. Vagyis laktunk mert nővérem(22) pasija beköltözött. Engem nagyon zavar, megeszi a kajámát, cuccaim között turkál. Nővéremmel egy szobában laktunk mivel egy kissebb házba kellett költözni ami nem baj, de most cseréltek anyuval és most anyuval vagyok egy szobába. Azóta elviselhetetlen, nincs semmi magánterem, folyamatosan bámul, kötekedik hogy mit csinálok. Tudom 18 vagyok simán elmehetnék de még sulizok egy évig. Nővérem amúgy munkanélküli, egy eladó szakmát végzett de annak is már 3 éve azóta otthon ül. Mit tegyek ha már elviselhetetlenek?

2017. aug. 6. 19:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy szobát is tudsz szerezni, ami csak a tiéd, már az is csodálatos. Viszont ha egy éved van a suliból, azalatt félre lehet tenni annyit, amiből költözhetsz, amint találsz stabil munkát

#megyezcsakakarnikell :D

#1

2017. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha 1 évig félre teszek simán:D csak akkor ki kell birni 1 évet:))

#mennifogez😂

2017. aug. 6. 19:44
 13/25 anonim ***** válasza:

Azt az egy évet akár kézenállva is :DDD

Lényeg, hogy lásd a végét, az már ad reményt :D

Ezalatt húzhatod nővéredet is, hogy miért is nem dolgozik?

#1

2017. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Csak mert nem akar:D húzom is vele minden nap😂
2017. aug. 6. 19:52
 15/25 anonim ***** válasza:

Jól teszed, majdcsak megunja :DD

Szülői terror ellen pedig tökéletes szokott lenni, ha undorító dolgokat nyitsz meg gépen, hadd nézze :D Sokadik ilyen után leszoknak :D

#1

2017. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Neked ezek beválltak vagy mi?😂
2017. aug. 6. 19:55
 17/25 anonim ***** válasza:

Tudnád, mi megy itt sokszor.... Feltölteném youtube-ra, milliomos lennék :DD

#1

2017. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Akkor lehet segítened kéne😂
2017. aug. 6. 19:58
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Írhatsz privátban :D Fekete, sötétített üveges autóink mindig rendelkezésre álln.... Ja izé, khm, semmi :DDD

#1

2017. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Ezer forintért bárkit elütök biciklivel! :D ha valaki igénybe venné a szolgáltatásom,írjon privát üzenetet!
2017. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!