Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engednétek el a...

Hány évesen engednétek el a lányotokat San Diegoba?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, három barátnőmmel szeretnék menni.

Az utazás árát én fizetném, nem a szüleim.



2017. szept. 1. 17:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
18%
Értsétek már meg hogy 18 alatt egyedül repülőre se szállhat és el se hagyhatja az országot, miért pontoztok le? Ki fognak röhögni a reptéren...
2017. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi idősen biztosan nem... pláne hogy 18 év alatt, kiskorúként fel sem szállhatnál a repülőre, ahogy előttem is írták! Minek akarsz te egyáltalán odamenni?

Várj még pár évet, utána mehetsz, addig még gyűjts! Sokkal többe kerül egy ilyen út... ott a repülő, a vízum, az ottlakás... gondold át ezt még! Szüleid mit szólnak hozzá?

2017. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nem ott lakni szeretnék. Csak egy olyasmi nyaralás lenne.
2017. szept. 1. 18:42
 14/43 anonim ***** válasza:
2%
14: Oké kérdező, én 5 évesen engedném el a lányokmat, naghyon jó ötlet, de ha így van és megvan rá a pénzed és szted semmi akadálya akkor miért nem veszek holnapra repülőjegyet? Gyerünk ne törödőj a másik véleményével, menj akkor, szeretném látni hogy kiröhögjenek. :D Diákmunkából 1 milliót...inkább a szüleid elkényeztettek és 300 ezret adtak karácsonyra, így olyan hülye lettél, hogy nem vagy képes fölfogni, hogy 18 alatt az országot nem hagyhatod el. Ha eltűnsz otthonról, 48 óra után kőrőznek...
2017. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%
fogjátok már fel hogy 16 évesen utazhat repülőn.:D
2017. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
6%
16: Fogd már föl, hogy szülői kíséret nélkül nem. Te ***, beperelik a szülőt ha egyedül elhagyja a gyereke az országot...szállodát se bérelhetsz ki 18 alatt. Csak szülői engedéllyel.
2017. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
97%

na tisztázzuk.


amerikába nem kell 1 millió de még fél se egy lightos nyaralásra.


Amerikába úgy utazhat 18 év alatt hogy befogadó családnál lesz. honnan tudom? Végül is csak a 17 éves unokahugom ment ki los angelesbe egyedül.


16 évesen volt a barátnőm mikor máltára mentünk nyaralni.


most kivételesen rákerestem wizairre.:


15 éves

felnőtt viteldíj, egyedül utazhat



16 év felett

felnőttnek számít, legfeljebb 10 gyermek kísérője lehet


ennyi.

2017. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
17%

18: Adj forrást 1

2: Fél millió se kell? Oda-vissza repjegy 5-600 ezer fapadossal, nem valami igényes légitársasággal. 1 hét hotel kb. 100-180$/nap igényességtől függően, kaja, buli árak, szuvenírek, ruhák, biztosítások, vízum, adott esetben taxi, bérlet (USÁ ban nincs tömegközlekedés, szal marad a taxi...) .

2017. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
13%
Magírország törvényei szerint 18 év alatt nem hagyhatod el a szülői házat szülői engedély nélkül, és azzal se.
2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
2%
Csak x ideig, de ha 48 óra után nem térsz vissza amennyiben szülői engedéllyel elhagyta a házat, a rendőrség körőzni fog.
2017. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!