Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engednétek el a...

Hány évesen engednétek el a lányotokat San Diegoba?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, három barátnőmmel szeretnék menni.

Az utazás árát én fizetném, nem a szüleim.



2017. szept. 1. 17:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
66%
18 alatt csak szervezett tanulási program keretében, esetleg ismerős közösséggel szervezett utazásra (pl. kórussal) vagy rokonokhoz, turistaként így, ahogy te szeretnél menni, kérdező, 18 fölött is kockázatos.
2017. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
72%

14 évesen repültem Svájcba, egyedül. Ott volt befogadócsalád, de ezt nem tudták a reptéren.


Hogy ki fizeti, tökmindegy, nem volt kérdés.


18 évet megváratnám a lányommal, sőt, akkor küldeném is egy kis világot látni fél évre, egy évre lehetőség szerint. Nem baj az, ha látja máshol másként mennek a dolgok. Csak nagyon vigyázzatok magatokra, tök sok buta horrorfilmet néztem az amcsikról :D :D :D

2017. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem baj, ha az ember világot lát fiatalon, én 22 éves koromban kezdtem egyedül utazni, de csak Európán belül. Turistaként sok dologra kell odafigyelni, és mindenek előtt nagyon fontos, hogy tudd, hova kell fordulni, ha gond van, mert nem tud csak úgy ott teremni a család. Fiatalon, tapasztalatok nélkül könnyebb úgy, ha ott van valaki, aki rutinosabb, és segít. Akár egy rokon helyben, egy tanár, egy idegenvezető... Voltak olyan kollégáim, akik gyerektáborokba mentek így segédkezni a tengerentúlra, de ott sem voltak magukra hagyva, minden szervezett volt, ők is biztonságban voltak.
2017. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!