Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom veri szüleimet és...

Húgom veri szüleimet és nagyom csúnyán káromkodik, tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés
Aggasztó a 8 éves húgom, folyton veri és úhgy beszél velük, hogy: kuss te ge*i, meg kiszúrom a szemed te ku*va, takarodj ide meg oda te fa*z, remélem megdöglesz, és megöllek ha lesz rá lehetőségem. és ez csak kevés a sok közül. Félek hogy ha kamasz lesz majd a kést anyám nyakához fogja szorítani (mert márnfenyegetőzött vele) és szüleim eltűrik, mert ha fellépnek ellene csak rosszabbodik a helyzete. Kihez tudok fordulni? Vagy esetleg mit tudok tenni? ui: nem üthetem meg.

2017. szept. 14. 21:23
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy káromkodik, durvaságokat mond, nem a világ vége.

De az, hogy üt is elfogadhatatlan.

Javasold a szüleidnek, hogy adjátok intézetbe.

2017. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem te írtál ki nemrég egy hasonló kérdést? Ott is egy ilyen korú lány ugyanígy viselkedett.
2017. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért a megöllektehülyeku**age**dögöljmeg elég erős egy 8 évestől, még akkor is, ha "rossz" gyerek... Egyrészt honnan tanulja? Csak a putris cigányok beszélnek ilyen stílusban. Ha otthon is ezt hallja, meg az iskolában is, és most tűnik csak fel, akkor gratulálok.

Mindenesetre ez nem rosszaság, hanem nagyon, nagyon súlyos viselkedési probléma. Jogos a félelmed, ha most ilyen durva dührohamai vannak a semmitől, akkor valamelyikőtök nyakába tényleg bele fogja szúrni a kést.

Minél előbb beszélj a szüleiddel, hogy ez nem normális, ha nem foglalkoznak vele, akkor fordulj a gyámügyhöz. Ez nem játék, ilyen gyereket nem lehet közösségbe engedni. Pszichológust mindenképp keressetek. De ebből vsz úgyis pszichiáter lesz később... meg jó sok fincsi gyógyszer a kis elmebetegnek...

2017. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Várjuk a videót! Ha ez tényleg igaz,bele sem merek gondolni,hogy milyen felnőtt lesz ebből a genetikai hulladékból,/mert bocsi,ha fáj is,de az/!

Intézetbe vele,ha ilyen...ááá,már inkább nem is mondok semmit!

2017. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%

Elvinném "tanulmányi útra" egy nevelőintézetbe,hátha észbe kap,amíg el nem veszik a hugodat,de minimum nevelési tanácsadóba.

Ha ez se téríti észhez,akkor felvenném a műsorát videóra titokban és jöhetnek a gyámosok.A saját érdeketekben jobb,ha minimum a nevtant bevonod.

2017. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

8 éves gyerek magától nem beszél így.

Volt párom ugyancsak 8 éves fia ilyen, az anyjának azt mondja bárcsak megölhetnélek, dögölj meg, ribizli, fax, megtanulok lőni és lelőllek, stb... még le is köpi az anyját. Teljes mértékben kezelhetetlen. Mielőtt elváltak, a gyerek ebben nőtt fel, az apja évekig így viselkedett az anyjával. Én kiléptem a kapcsolatból, nem bírtam.

A húgod is valószínű ezt látja. Megoldás lehetne talán a pszichológus, de nyilván nem fog rá sorkerülni, mert akkor csúnya dolgok derülnek ki a családi háttérről.

Aki meg azt írta, hogy kamu, hát sajnos van ilyen. Durva helyzet nagyon, a gyerek egy életre tönkre van téve, és sajnos ugyanúgy tönkreteszi másvalaki életét amikor majd felnő.

2017. szept. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebben a történetben erősen hibás a család is...
2017. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
Aki kérte a videót annak legközelebbi alkalommal feltöltöm. És igen szüleim is nagyban hibásak, a tv meg a szgép a bébiszitter és eszük ágába sincs vele foglallozni. A másik pedig hogy kövér iszonyatosan mert folyton csokival etetik és folyton kapja a cikizést idkolában. Meg itthon is megy a veszekedés folyton a szüleim közt. De ezek nem okok erre a viselkedésreml.
2017. szept. 15. 06:55
 29/60 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem okok. A folytonos iskolai feszültséget valahol le kell vezetnie, valamilyen formában. Az iskolában elnyomják, és ez a sok gyűlölet otthon tör a felszínre. Pszichológushoz kell vinni és beiratni valamilyen sportra hogy ott vezesse le a feszültséget ill. diétára fogni hogy lefoggyon. Amúgy tudtad hogy az ilyenekből lesznek a legrosszab iskolai bántalmazók? Mert ha így folytatják a szüleid, ez a gyerek később másokat fog terrorizálni. Amúgy ha megvan a videó akkor lécci tölsd fel vagy küld el priviben mert kíváncsi vagyok rá én is.

Ui.: A gyámhatóságot kénytelen leszel látogatni, mint ahogy már előttem is írták.

2017. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Erről 99%-ban a szüleitek tehetnek.
2017. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!