Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom veri szüleimet és...

Húgom veri szüleimet és nagyom csúnyán káromkodik, tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés
Aggasztó a 8 éves húgom, folyton veri és úhgy beszél velük, hogy: kuss te ge*i, meg kiszúrom a szemed te ku*va, takarodj ide meg oda te fa*z, remélem megdöglesz, és megöllek ha lesz rá lehetőségem. és ez csak kevés a sok közül. Félek hogy ha kamasz lesz majd a kést anyám nyakához fogja szorítani (mert márnfenyegetőzött vele) és szüleim eltűrik, mert ha fellépnek ellene csak rosszabbodik a helyzete. Kihez tudok fordulni? Vagy esetleg mit tudok tenni? ui: nem üthetem meg.

2017. szept. 14. 21:23
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
Néztem a videót szerintem abban semmi gáz nincs szóval ne kamuz ! Ott a gyerek egyértelműen és hangosan tudtára adja a szülőnek ne fényképezze ha eszik !Semmi csúnya szó nem hangzik el !
2017. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2017. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Javult azóta a helyzet?
2017. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Nem igazán
2017. okt. 24. 21:02
 55/60 anonim ***** válasza:
:/
2017. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat de valami van családsegítő mért nem mentek oda????????? Anyukád felhívja és ott van pszichológus. Vagy nagyon elnevelhették /bár hogy?/, vagy komoly gáz van nála..


történt azóta valami?

2017. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
..de komolyan mondjátok a szeretet hiányzik neki és egy ölelés megold mindent?? Olaj lenne a tűzre legközelebb még vehemensebb lenne !
2017. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
8 éves??Nevelési tanácsadóról nem hallottál?Az iskolában is van olyan tanár akihez fordulhatnál ha már a szüleid nem képesek erre!egy gyerek a szülőktől tanul,talán otthon igy beszéltek egymással csak fel sem tünik már.Itt valami nagyon nem stimmel.Kérd szakember segitségét.
2020. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
azt a krva, ez durva
2021. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
falhoz kéne vágni a kis pondrót, amíg be nem fejezi
2021. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!