Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom veri szüleimet és...

Húgom veri szüleimet és nagyom csúnyán káromkodik, tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés
Aggasztó a 8 éves húgom, folyton veri és úhgy beszél velük, hogy: kuss te ge*i, meg kiszúrom a szemed te ku*va, takarodj ide meg oda te fa*z, remélem megdöglesz, és megöllek ha lesz rá lehetőségem. és ez csak kevés a sok közül. Félek hogy ha kamasz lesz majd a kést anyám nyakához fogja szorítani (mert márnfenyegetőzött vele) és szüleim eltűrik, mert ha fellépnek ellene csak rosszabbodik a helyzete. Kihez tudok fordulni? Vagy esetleg mit tudok tenni? ui: nem üthetem meg.

2017. szept. 14. 21:23
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
[link] ez nem.az én videóm de pontosan ugyanilyen mint az én hugom. Ugyanugy üvölt és ver. Vegyük őt példanak csak lehet picit rosszabb az enyém. Lehet az ilyen ellen tenni valamit?
2017. szept. 17. 20:46
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet az ilyen ellen tenni valamit?"

Igen. Gyerekpszichológushoz kell vinni. Neked meg a gyámügyhöz menni.

2017. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
A videón egy elkényeztetett h@lyegyerek van! Nagyon elszúrták a nevelését,anyuka is csak hápog,könyörög,minthogy odamenne lekeverne neki két fülest egy pohár hideg vízzel való szembeöntés közepette! Utálom ha ütnek egy gyereket,de itt már másképp sajnos nem lehet megnevelni és kérdező a te testvéredet sem!
2017. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim válasza:
100%
Az én unokatesóm is csúnyán beszél és fenyegetőzik,ez a szülei hábája és itt őt ütik , nem ő a szüleit.
2017. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
91%
en a szuleid helyeben intezetbe adman es lemondanek rola orokre. kinlodjon vele az allam ott majd pofan csapjak vagy bortonbe kerul ha olyat csinal. mondjuk en alaposan megvernem amikor nem latjak minden alkalommal amikor ilyet csinal. te erosebb vagy nehogy mar kifogjon rajtad ez a kis szemetlada. Normalis egyaltalan vagy valami baja van? Apad helyeben jol taknyon vagnam aztan mehet panaszra a hulyek irodajaba. legalabb elvinnek intezetbe.
2017. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
72%
Mint a cigányok...nem pszichológus kéne, hanem egy marha nagy verés.
2017. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
60%
Masik iskola es nagyon eros neveles ugy hogy raszolnak es ha kezet emel rad vagy barmelyik csaladtagodra akkor er vissza utni de igazan nagyon. Szuleidet tamogazsd lelkileg.
2017. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
70%
[link] Ez a te kishúgod? Valami ilyesmi?
2017. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
60%
Ja, bocsi, nem olvastam el a válaszodat.
2017. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
87%

Szerintem destruktív személyiségzavara van !Egészséges gyereknél is előfordulhat, hogy egy dühkitörése akár egy órán át is elhúzódik ! Az érzelmileg sérült gyerekeknél az esetek 90 százalékában több mint 25 perces dührohamokkal kell számolni. Képtelenség a hiszti utáni megnyugvásra. A beteg gyerekek képtelenek egyedül megnyugodni, mindig külső segítségre van szükségük ahhoz, hogy lehiggadjanak.

Javasolták itt sokan verjék szerintem üsd a rosszat annál rosszabb ! Menj oda és öleld át úgy hogy érezze hogy szereted lehetőleg hátulról hogy ne tudjon kalapálni fogd le a 2 kezét ! Szülői minta !Az erkölcsi magatartás 1 szülőnél példaértékűnek kellene lenni ha csúnyán beszélnek neki az tűnik természetesnek ! Szóval mielőbbi családterápia !

2017. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!