Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg szemét vagyok, amiért...

Tényleg szemét vagyok, amiért nem akarok anyámmal találkozni a cigi miatt?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szóba se akarok állni vele, meg hogy nem szeretem.. minden nap beszélünk online és hiányzik is.

Viszont élőben nem tudom elviselni..

Rászokott a cigire egy ideje, és hányok a szagától.... Mármint nem szóvirág, hanem tényleg, szó szerint - előbb könnyezni, köhögni, fuldokolni, öklendezni kezdek majd visszajön minden.

Ez eléggé kellemetlenné teszi a személyes találkozót... Ő pedig haragszik rám emiatt!

De most tényleg rossz vagyok, amiért nem akarok a wc-n sírva fuldokolni?

Tényleg kötelező lenne ezt eltűrnöm, és ezen átmenni mindig?

Mi lenne így a megoldás?


2017. szept. 19. 17:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#20

Már írtam hogy attól is rosszul vagyok hogy neki cigiszaga van.

2017. szept. 21. 08:18
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tubus Ung. Nasale kenőcsöt a patikában, lehet vagy 300 forint. Mikor találkoztok arra a pár órára kend be az orrnyílásaidnál, kisújjal egy kicsit beljebb is kenheted. Vazelin alapú, tartósan használható, semmi káros mellékhatása nincsen, és olyan mentolos, hogy a mellett tutira nem érzed a cigaretta szagú ruhát, az meg gondolom alap, hogy a jelenlétedben anyud nem gyújt rá. Ha már megoldást akarsz, akkor íme. Én a halszaggal vagyok így, meg az erős parfűmmel, mondjuk csak ez utóbbitól tudok hányni is, de ezt könnyen kikerülöm. Azért az mégiscsak kabaréba illő volna, hogy nem találkozol anyáddal e miatt. Mondjuk tehetne ő is lépéseket, mielőtt találkoztok ruhát vált, melletted nem gyújt rá, nem lehet annyira erős függő, ha csak mostanában szokott rá. Az én párom láncbagós (én is cigiztem régen, de leszoktam, mikor terhes lettem), de csak és kizárólag a szaletliben cigizik a kert közepén, vagy 25 méterre van a háztól, oda megy ha esik ha fúj, ha mínusz 10 van akkor is. Jó lenne ha leszokna, néha próbálkozik, itthon kevesebbet is szív és kezet/fogatmos utána, de például ha náthás vagyok és rosszul vagyok a szagától is, erős láncdohányosként is simán kibírja, hogy itthon egyáltalán nem gyújt rá vagy egy hétig, mig meg nem gyógyulok. Anyukád is kicsit tekintettel lehetne rád és Te se picsogj ennyit, kend be az orrod, aztán mehetsz.
2017. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!