Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg szemét vagyok, amiért...

Tényleg szemét vagyok, amiért nem akarok anyámmal találkozni a cigi miatt?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szóba se akarok állni vele, meg hogy nem szeretem.. minden nap beszélünk online és hiányzik is.

Viszont élőben nem tudom elviselni..

Rászokott a cigire egy ideje, és hányok a szagától.... Mármint nem szóvirág, hanem tényleg, szó szerint - előbb könnyezni, köhögni, fuldokolni, öklendezni kezdek majd visszajön minden.

Ez eléggé kellemetlenné teszi a személyes találkozót... Ő pedig haragszik rám emiatt!

De most tényleg rossz vagyok, amiért nem akarok a wc-n sírva fuldokolni?

Tényleg kötelező lenne ezt eltűrnöm, és ezen átmenni mindig?

Mi lenne így a megoldás?


2017. szept. 19. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét, de elsőre valóban hisztériának tűnt. Viszont ezt nem tudom, hogy tálaltad anyádnak, de ha haragszik, ott valami elcsúszott a kommunikáción, szinte biztos. Úgyhogy szinte biztos, hogy te is hibáztál ebben, hogy ez eddig eljutott. DE ha már a ruha is zavar s nem elég ha nem gyújt rá melletted, akkor ezzel nem lehet nagyon mit kezdeni, szóval én is nehezen tudnám ezt dohányosként elfogadni.

Életemben nem hallottam még ilyet, hogy ilyen szinten rosszul legyen valaki. K. zavar engem is a dohányfüst, csavarja az orrom, de ennyi. Dohányzok én is, azóta zavar csak, mióta sodort cigit szívok, és csak a "gyári" cigi zavar, de előtte nem zavart, én is azt szívtam.

2017. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét, viszont rettentő ez a rinyálás. Így nem lehet élni, hogy ne érjen semmi füst. Én is utálom, de ettől még emberek közé kell mennem, és nem hányok minden egyes nap, mert füstöt minden nap lehet érezni.

Az anyádról van szó, vegyél már erőt magadon. Ha persze ez nem kifogás.

2017. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hogy vegyek erot magamon? Komolyan erdekel, szeretnem megoldani a helyzetet, mert ez igy nem allapot, en is tudom, csak nem tudom mit tehetnek..
2017. szept. 19. 20:26
 14/22 Skorpió87 ***** válasza:

Olyat eltudok képzelni, hogy nem szellőztet eléggé és bizonyos ruhák ilyenkor még jobban magukba szívják a füstöt, én is tapasztaltam már ezt. Sőt, ha olcsóbb cigiket szív...

Esetleg, ha többen cigiznek még a lakásban...Erre tudok gondolni.

2017. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, ez nem normális.

Képzeld el, ha mondjuk irodában fogsz dolgozni, és kifogsz egy olyan láncbagós társaságot, mint ami nálunk van, egész nap okádni fogsz.

Én is rosszul vagyok bizonyos szagoktól (nem csak a csövestől a Combinon, hanem pl. a sóskafőzeléktől, vagy a pacalpörkölttől), de sosem fajul addig a dolog, hogy hányjak is.

Egyébként nem vagy szemét, nem hiszem, hogy tehetsz erről.

2017. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami lelki faxság.
2017. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez nem új dolog ezek szerint, szóval anyukád nyilván tud róla.

HA viszont akkor kezdődött amikor ő elkezdett cigizni, akkor tényleg gyanús.


Én azért elmennék pszichológushoz, magam miatt.

2017. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogy hiszti vagy sem én tüsszentek egy idő után a cigiszagtól. Érezzem csak ruhán keresztül de pár perc után elkezd folyni az orrom és tüsszentek. Főleg ha vki vmi trágyát szívott. És igen én emiatt képes vagyok a buszon is odébbállni vagy akár leszállni. Ha cigis jön vendégségbe már eleve nyitom az ablakot és inkább jégverem lesz a lakás.
2017. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem akkor kezdődött amikor ő rászokott, jóval előtte. Kisgyerekként volt hogy elsírtam magam a cigiszag miatt stb.
2017. szept. 20. 09:31
 20/22 anonim ***** válasza:

Édes istenem.

Akkor mondd meg neki, hogy amíg rágyújt, menjen ki arra az 5 percre. Nem hiszem el ezt a hisztit, komolyan.

2017. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!