Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel,...

Mit csináljak a szüleimmel, főként apámmal? (Több lent) ⤵

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 8.osztályos. Apámmal nagyon sokat veszekszek de már körülbelül 2 éve ez megy. Sokat kell tanulnom hogy egy jó iskolába felvegyenek ezért suliban bent szoktam maradni több időt magyar és matek előkészítőn. Ezek után mikor hazaérek akkor apám egyből hozzám szól hogy "megint kur*ákodni voltál" lassan te leszel az iskola ri*anca" sorolhatnám még...

ma pedig annyira fel idegesített hogy elkezdtem kiabálni vele mert nem birtam már magam visszafogni ezért odacsapott és hát igen... betört az orrom😣 anya pedig azt mondta megérdemelted. Apának annyit mondott hogy legközelebb ne oda.

Osztályomol a lanyokkal elszerettem volna menni egy kicsit városba hétvégén. Megkérdeztem... amire a válasz egyből az volt hogy "viszket p***d"?? "Elég hamar el akarod te már kezdeni a k*r*á*o*á*t" :((( Hétvégén se engednek sehova hogy belőlem ne legyen k*r*a.

van egy osztály társam aki fiú és hazaszokott kísérni mert ő is itt lakik tőlem nem messze. Apa látta az ablakból és egyből mondta hogy biztos már le*z*p*am meg ilyenek😭. 1 hétig elvettek tőlem mindent, nem mehetettem sehova azért mert ráléptem kishúgom hajráfjára és eltört😣 nem láttam hogy ottvan. Lila a kezem, apa folyton szorongat😩

Nem tudok erről senkivel sem beszélni mert nekik jó családjuk van és tökre szégyenlem magam emiatt. Nem tudom... lehet szolnom kéne a tanároknak? Azért is kapnék ha szólok.

Anya szokott néha rászolni hogy ne csinálja már apa ezt velem. Mindig azt mondják hogy hálátlan kis k*r*a vagyok ha itthon elfelejtek elmosogatni mert tanulok😩



2017. szept. 24. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, beszélj valakivel, akiben megbízol. Tanár, iskolapszichológus, nagynéni, bárki, aki tud segíteni. Ez konkrétan fizikai és lelki bántalmazás. Lehet, hogy majd a kishúgoddal is ezt fogják csinálni, ha valaki nem lép közbe időben.
2017. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Pedig jobb lenne nektek nevelőszülőknél, apukádnak meg 5 év börtön.
2017. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Lemaradt!

amikor mondom hogy jó elköltözök akkor mondja anya hogy hála istennek. De egyszer tényleg összepakoltam a cuccaim es azt mondta hogy úgyis visszahozatunk a rendőrökkel apád meg megver hogy szarnak nem leszel jó :/

2017. szept. 24. 20:30
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

NANE Egyesület segélyvonala: 06 80 505 101 (szerda kivételével minden este hattól tíz óráig)

Praktikus információk a segítő intézményekről, alapvető felvilágosítás a bántalmazásról és hatásairól, segítő beszélgetés az elszenvedett traumatikus események értelmezésében és feldolgozásában.


NANE Egyesület e-mail: info@nane.hu

2017. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az a baj családtag nagyon nincs mert akiben megbízok nagyon az anyukám testvére aki németországban lakik. Apa szüleivel nem tartjuk a kapcsolatot nem értem miért.

Anya szülei pedig már nem élnek:(

2017. szept. 24. 20:38
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes h apád ilyen trágár szavakat használ , mintha obszedálná a szex és sajnos rajtad veri el a port. Mivan rád van gerjedve? Sajnos a viselkedéséböl arra is lehet gondolni.

Nehogy megöljön vagy lenyomoritson !

Ha van kihez , hova akkor költözz.

Anyukádra nem szamithatsz , egy bûntársa apukádnak , karóba kéne húzni az ilyen " anyát"

Tégy feljelentést , de elöbb tudakold meg mik a lehetösegeid, a fotókat akkor kell kesziteni amig meg megvan a seb , mert begyógyul .

2017. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Iskolában nincs pszichologus akivel beszelhetnel?még az osztalyfönöknek tudsz szólni, hogy bántalmaznak otthon, szeretnel segítséget kérni.
2017. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Tanárokban szerintem ne bízzál. Apádat pedig üsd ahol éred, vagy hívd a rendőrséget a következő alkalommal.
2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Próbálj meg minél több mindent rögzíteni a mobiloddal, hogy legyen elegendő bizonyíték egy hatósági intézkedés esetére.(kép és hangfelvétel)


Na meg imádkozz sokat! (Ez önmagában nem elég, de azért segíthet.)

2017. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem nagyvárosban élsz, akkor érdemes olyan iskolába járnod, ahová kollégiumi elhelyezés szükséges, mert akkor ritkábban fogod látni.
2017. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!