Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel,...

Mit csináljak a szüleimmel, főként apámmal? (Több lent) ⤵

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 8.osztályos. Apámmal nagyon sokat veszekszek de már körülbelül 2 éve ez megy. Sokat kell tanulnom hogy egy jó iskolába felvegyenek ezért suliban bent szoktam maradni több időt magyar és matek előkészítőn. Ezek után mikor hazaérek akkor apám egyből hozzám szól hogy "megint kur*ákodni voltál" lassan te leszel az iskola ri*anca" sorolhatnám még...

ma pedig annyira fel idegesített hogy elkezdtem kiabálni vele mert nem birtam már magam visszafogni ezért odacsapott és hát igen... betört az orrom😣 anya pedig azt mondta megérdemelted. Apának annyit mondott hogy legközelebb ne oda.

Osztályomol a lanyokkal elszerettem volna menni egy kicsit városba hétvégén. Megkérdeztem... amire a válasz egyből az volt hogy "viszket p***d"?? "Elég hamar el akarod te már kezdeni a k*r*á*o*á*t" :((( Hétvégén se engednek sehova hogy belőlem ne legyen k*r*a.

van egy osztály társam aki fiú és hazaszokott kísérni mert ő is itt lakik tőlem nem messze. Apa látta az ablakból és egyből mondta hogy biztos már le*z*p*am meg ilyenek😭. 1 hétig elvettek tőlem mindent, nem mehetettem sehova azért mert ráléptem kishúgom hajráfjára és eltört😣 nem láttam hogy ottvan. Lila a kezem, apa folyton szorongat😩

Nem tudok erről senkivel sem beszélni mert nekik jó családjuk van és tökre szégyenlem magam emiatt. Nem tudom... lehet szolnom kéne a tanároknak? Azért is kapnék ha szólok.

Anya szokott néha rászolni hogy ne csinálja már apa ezt velem. Mindig azt mondják hogy hálátlan kis k*r*a vagyok ha itthon elfelejtek elmosogatni mert tanulok😩



2017. szept. 24. 20:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Koliba nem tudsz elmenni?Annyival is kevesebbet látod őket és suli időben ki nem fossa le,hol vagy.

Érettségi után meg go éjszakai műszak egy gyárba és a kívánt egyetem levelezőszaka.Ilyen szülőknél tényleg ne fogadd el,ha felajánlják,hogy finanszírozzák a tanulményaidat,mert magaddal szúrsz ki.

Az biztos,hogy amint leérettségizek,tojnék a fejükre nagy ívből,még egy képeslapot sem kapna egyikük sem.

2017. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez komoly, akkor dúrva.

Ha tényleg tanulással töltöd az időd: keress kolis gimit, és akkor jövőre megszabadulhatsz tőlük.

Addig meg legegyszerűbb, ha csendben tűröd.

Evvan... Az a baj, ha nincs hová menned, akkor ezen a segélyszolgálatok se tudnak sokat segíteni... de nem ártana azért felhívnod őket.

2017. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!