Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti is haragudnátok,...

Szülők, ti is haragudnátok, ha a lányotoknak ilyen párja lenne?

Figyelt kérdés
A lányotok (18) első kapcsolata egy 25 éves fiúval lenne aki ennyi idős létére csak 12 osztályt végzett és gyorsétteremben dolgozik. Jogosítványa nincs és az anyjával él jelenleg. (Eddig külföldön dolgozott de egészségügyi okokból vissza kellett költözzön).

2017. okt. 1. 11:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Az én páromnak szakmunkás végzettsége van (villanyszerelő) és hála az égnek nálunk nem szokás azt nezni kinek milyen végzettsége van. Szerencsére befutott villanyszerelő, tehát mivel “csak” 12 osztálya van ezáltal anyagi gondunk sincs, most építettük fel a házunkat van két autónk egy 8 millió forintot érő gépparkja,fél év múlva lakodalom, és minden évben nyaralunk. Küzdenünk kellett érte, volt mikor én is mentem vele maszekolni, véstem vele a falat, és vezetékeltem vele egy csarnokot, sőt már nem okoz nekem sem kicserélni egy konektort vagy egy kapcsolót vagy éppen egy csillart feltennem, mert megtanultam. És hozzáteszem hogy mellette 3 műszakban dolgozunk is mindketten. Nekem érettségim van.
2018. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szakmai szóval nem konnektor hanem dugalj...bocsánat!
2018. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó: ti akkor megközelítőleg egy társadalmi rétegből származtok, annyi van esetleg, hogy a párod szülei károghatnának, hogy neked csak érettségid van.


De itt most olyan szituról beszélünk, amikor jelentős a társadalmi különbség.

2018. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányom az a kategória lenne,hogy csak én tartom szépnek,szülői elfogultsgából,vagy más rokonok,elsőre megnyugodnék,hogy nem egy apja korú hapekkel jött össze és persze reménykednék,hogy nem szórakozik vele az ipse.


Ha nem csak okos lenne,szép is,elsőre azt gondolnám,hogy bármikor találna jobbat,mit eszik rajta,de ha idővel azt látom,hogy a csávó is szereti és nem próbálja leépíteni-túl nagy különbséggel sajnos előfordul-,akkor az ő esetében se szólnék bele.

2018. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!