Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti is haragudnátok,...

Szülők, ti is haragudnátok, ha a lányotoknak ilyen párja lenne?

Figyelt kérdés
A lányotok (18) első kapcsolata egy 25 éves fiúval lenne aki ennyi idős létére csak 12 osztályt végzett és gyorsétteremben dolgozik. Jogosítványa nincs és az anyjával él jelenleg. (Eddig külföldön dolgozott de egészségügyi okokból vissza kellett költözzön).

2017. okt. 1. 11:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
47%
Ez a srác,még juthat többre.Tanulhat is még,a jogsiról se csúszott le,stb.De sok válaszoló nézzen már magába kicsit,anyagias,érzéketlen bunkók,sose voltak szerelmesek?Amikor nem a kib.szott pénz volt fontos? Hányinger de komolyan.
2017. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Sosem az számít, hogy mi a háttér, hanem, hogy milyen a potenciál a fiúban. Ha ügyes a fiú, akkor nem hiszem hogy akadékoskodni kéne. Dolgozik stb, szerintem így első ránézésre rendben van
2017. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%

És ezzel mi a gond? Csak diplomással állhat szóba, kötelező a jogosítvány, meg csak elit helyen dolgozhat?

Azt hittem az lesz, hogy nem dolgozik /iszik, stb...

2017. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

"sose voltak szerelmesek?Amikor nem a kib.szott pénz volt fontos?"


De igen, csak meg is kell élni valamiből, ha majd lesznek gyerekek, azokat el kell tartani stb. Ezt gyorséttermi melóból nem lehet. Ilyen munkákból egyáltalán nem lehet normális életszínvonalat fenntartani. Lépjünk már ki abból, hogy Rómeó és Júlia meg mesebeli herceg, első látásra szerelem, hogy aztán a kapcsolat hosszú távon működésképtelen, azt ki nem szrja le, az a lényeg, hogy nagy a szerelem.


(Az persze más, ha a fiú törekszik a jobbra, szeretne tovább tanulni.)

2017. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ha haragudni akarsz, hát haragudj, a te dolgod!

A szerelembe (különösen racionális alapon) beleszólni nem lehet.

Neked gondolom szerencséd volt és az első fiú akibe szerelmes lettél egy többszörös milliomos agytröszt volt, aki azonnal meg is kérte a kezedet! :D

2017. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi ok amiért haza kellett költözzön az, hogy a keze fel volt dagadva illetve műteni kellett amit állítólag a monoton munka okozott amit évekig csinált.

A többi kommentre nem reagálok mert azt akarom, hogy objektívek legyetek, ezt viszont többen nem értettétek.

2017. okt. 1. 13:50
 17/34 anonim ***** válasza:
50%

Az én anyám pár hónapja szerezte meg a jogosítványát 45 évesen. Szóval nem kizáró ok ha valakinek nincs jogsija. Sok embert ismerek akiknek nincs, mert nincs rá szükségük. Ettől még okosak, értelmesek. Szerintem az se gond, hogy étteremben dolgozik, de legalább dolgozik. Azt, hogy az anyjával él.. nos én is. A mai világban ez sem olyan hűűde nagy hír, hogy kiakadjunk. Ha így jobban tud spórolni akkor miért ne éljen az anyjával? Majd elköltözik ha családot akar.

Ha szerelmesek akkor majd az idő megold mindent. Lehet együtt lesznek évekig, és a srác közben tanul, és jobb életet akar. Sosem késő újra és újra tanulni.

2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17%

Kulfoldon 40 evel fejletebb az eu a mutet ott jobb lett volna

Ha dolgozott jart volna betegszabi ill segely amig nem tud dolgozni

Kamu a fiu

Egyszeruen nem vitte semmire ezert jott haza

...lanyod majd rajon ehenkorasz ambicio nelkuli scracal mire megy

2017. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
50%

#14 Már rég nem szokás, hogy a férfi tartja el a családot, a nő meg háztartásbeli :D

25 éves a srác, előtte az élet. 12 év az jó eséllyel azt jelenti, hogy megvan az érettségije (és nem tudom, honnan vette az egyik előző hozzászóló, hogy 18 év alatt szerezte meg :O Különben jó eséllyel nem emellett a pasi mellett köt ki végleg a lány, mert túl fiatal még. Nekem inkább a korkülönbség a fura, 18 évesen a 25 éves nekem még bácsi volt :D

2017. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
Ha dolgozik akkor ingyenélő tróger már biztos nem lehet. Nem tiltanám, nem is tilthatnám.
2017. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!