Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a 25-30 éves fiatokról kiderülne, hogy egy 14-15 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti!

2017. okt. 2. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
79%

Elásnám valahova.

Mégis mit szólnék? Nyilván nem tapsikolnék örömömben, és valószínűleg hangot is adnék a nemtetszésemnek és annak, hogy mekkorát csalódtam.

2017. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
35%
Kitagadnám.
2017. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
68%

Eszembe jutna, hogy velem mit csinált az ilyen idős naaagy "szerelmem"

... És elgondolkodnék, hogy hogy nevelhettem ilyen embert a gyerekemből?

2017. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
71%
El kéne vele alaposan beszélgetni a dolgokról...
2017. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elhánynám magam aztán elájulnék. Azért ennyi idősen ez a korkülönbség NAGYON NAGY. Egy 30 éves már rég felnőtt, a kortársainak már családja meg gyerekei vannak, ez meg összejön egy 14 évessel, aki még konkrétan kisgyerek... Jóég... Hát nagyon kiborulnék. Nyilván nem tudnék ellene tenni, se hisztivel, se tiltással nem lehet ilyenkor semmit elérni, de azért elbeszélgetnék a kislány szüleivel, hogy ők mit szólnak hozzá. Ők még meg is tehetnék, hogy eltiltják egymástól a "fiatalokat".

A fiammal is alaposan elbeszélgetnék, de lehet, hogy elküldeném kivizsgálásra is. Ez nem normális dolog, ez betegség, ha egy régen felnőtt férfi éppen csak serdülő kislányokra izgul. Nem, nem, nem fogadnám el.

2017. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon elgondolkoznék,hol mehetett félre a nevelése,ha ennyi idősen tinilányokat hajkurászik.
2017. okt. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
23%

Na akkor egy nemcsaholó nem sztereotíp válasz:


Eszembe nem jutna élből negatívan ítélkezni. Ha valóban szeretik egymást és őszinte, igazi a szerelmük, kapcsolatuk, akkor támogatnám őket.

Inkább arra fókuszálnék, hogy a csajszi nehogy dörzsölt legyen és ne legyen hátsó szándéka, hogy esetleg valami pedofilbotrányszerű dolgot kavarjon a sráccal. De nem tagadnám ki a fiamat és nem kezdeném pocskondiázni.

2017. okt. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
47%
A 15-25,pl igy most gaznak tunik...de nem egy ilyen kapcsolat van. Forditva is. A francia miniszter felesége 20 évvel idősebb, van az a tancos vörös hajú noci...Kelemen Gyorgyi azt hiszem...ott 10ev van a no javára...megis imádják egymast. Nekem 16evesen 28 eves baratom volt. A korosztalyommal nem jottem ki, o meg szinhazba vitt, könyveket ajánlott stb. A Szüleim eltiltották. Lehet jogosan...de én traumakent éltem meg, mert csak csókolóztunk. Amugy sem lett volna belole semmi extra..de a tiltassal sokaig szenvedtem miatta, hazudtam, titkon talalkoztunk....
2017. okt. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Hát azért azt ne felejtsük el, hogy sok 14 éves lány kinéz akár 20-nak is, úgyhogy az természetes dolog, ha egy pasi vonzódik hozzá... De ezek a lányok legbelül még gyerekek, és ha ezt egy férfi nem veszi észre, na ott már bajok vannak.
2017. okt. 3. 05:03
 10/71 anonim ***** válasza:
77%

#7 Téged nem zavarna, ha a felnőtt fiad "élete szerelmét" egy naiv kislányban találná meg? (Attól, hogy sokakat ilyenkor már dugnak, mint a lopott biciklit, még kislányok maradnak agyilag.)


Mert nekem (bármennyire szeretem a fiamat, bármennyire nem tudnám ezért poncskondiázni) azért megszólalna a vészcsengő a fejemben. Ugyanis ez nem normális. És nem a 10-15 év különbség miatt, mert az később beleférhet, hanem mert közöttük ezekben az életkorokban egy szakadék van minden szempontból...

2017. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!