Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzelmileg zsarol anya, mert...

Érzelmileg zsarol anya, mert el akrok költözni?

Figyelt kérdés

Jaj már nem tudom mit tegyek...folyamatosan azzal jön hogy ezért neveltellek fel hogy itt hagyj 0 pénzzel, meg hogy nem ezt várta tőlem stb...

Most szereztem egy új munkahelyet, és a barátommal szeretnék albiba költözni be a városba.

De persze anya egyből elkezd velem flegmázni, hogy szép vagyok így lelépek stb....

Amikor más munkahelyem volt, mindig haza adtam neki x összeget, amig ugye itthon laktam.


De most már el szeretném indítani az életem végre 25 évesen...

Erre ezt kapom, hogy így akar tőlem ugy mond elválni, hogy hozzám vág minden rosszat, hogy én kb mitképzelek magamról hogy elmerek költözni stb...

Meg hogy én vagyok a rossz hogy itt hagyom stb...(pedig eddig 4en voltunk egy háztartásban is, de egyke vagyok...)


Segítsetek hogy mit mondjak neki, vagy hogy értessem meg vele, hogy önálló szeretnék lenni, de a pénzzel zsarol "hogy jajj így is k***a keveset segítettem neki eddig stb..."...

:(



2017. okt. 3. 15:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Miért adnál haza ha nem laksz ott??? Nem értem. Van pénzük, de elvennék tőled azt a kicsit is...
2017. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!