Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köldök piercing egy 17 évesnek?

Köldök piercing egy 17 évesnek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem más miatt szeretném,hanem mert nekem tetszik!
2017. okt. 15. 18:44
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Felőlem... Egy év és úgyis megcsináltatod.
2017. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
27%
Anyuka is szép példát mutat a kicsi lányának. Divat, tehát már kell is. Mikor jön divatba az olvasás mondjuk?
2017. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

"Köldök piercing egy 17 évesnek?" - miért ne, ha erre vágyik? Itt még az az ellenérv se merül fel mint tetoválásnál, hogy nehéz lenne eltávolítani, ha később meggondolja magát.

Egyébként egymás közt szólva dobom az agyam a mai tizenévesek mulyaságán. "Bezzeg az én időmben" a fiúk fülbevalója volt "nagy cucc", amikor én kaptam az aktuális barátnőmtől, vettem steril tűt meg alkoholt a patikában, fogtam, kifúrtam a fülem és beleraktam - eszembe sem jutott volna bárkinek is lapot osztani ebben a kérdésben, nekem így tetszett, a barátnőmnek is, és itt volt a pont.

2017. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
32%
Én elmondanám neki, hogy már nagyon nem divat de ha neki tetszik akkor csináltssa meg.
2017. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem tetszik, de te dolgod.
2017. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van és imádom. Egyáltalán nem fájt, nem volt begyulladva. Normális helyen kell szúratni. 17 évesen simán megengedném, tök ugyanaz a kategória, mint a fülbevaló.
2017. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
86%

Engedném.

Miért ne?

17 éves azért más mint 13-14 el tudja dönteni mi tetszik neki és már el is tudja látni az utókezelést és ha megunja kiveszi és olyan mintha nem is lett volna, nem veszít vele semmit nem olyan mint a tetoválás, ha nagyon akarja akkor miért ne? :)

2017. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%
Régen volt divat, amikor még a haspóló menő volt. Most már inkább gáz, egy szinten van a derékra tetováltatott nonfiguratív rib--nc rendszámmal.
2017. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
22%
Nekem 17 éve azaz 16 évesen volt köldök piercingem. Akkoriban volt nagy divat és a haspóló is. Saját diákmunkás fizumból. Mondanom sem kell , hogy megbántam.. Begyulladt és bmit kentem rá nem múlt el. Kivettem elmúlt. Most pedig a helye nagyon 'szép'. Ne akarj főleg köldökbe ne. Beakad mindenbe ha nem vigyázol eléggé. Csak jó tanács de azt csin amit jónak látsz. Arra is gondolj , hogy évek múlva szülni fogsz és ki kell venned a helye pedig összeforr ami tudjuk milyen lesz. Szép kis mélyedés pláne ha a bőrőd striára hajlamos a heg is szépen megnyúlhat. Utána el felejtheted ha csak nem szuratod át újra. Ma már nem is divat szerintem.
2017. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!