Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köldök piercing egy 17 évesnek?

Köldök piercing egy 17 évesnek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Istenem , nem azt kérte hogy azarcara tetováltast tegyen!!! LoL:::)))

Én hagynám az ő teste és ez nem olyan rossz dolog, fiatal mindenki volt,

2017. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
13%
A fiatalság nem mentség a hülyeségre.
2017. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Én megengedném, akár már 16 évesen is.
2017. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
4%
Aha, szóval csak azért kell, mert neked tetszik. Áruld már el, egy nap hányszor nézel rá a köldöködre?
2017. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idióta.

1 év és nagykorú leszel. Akkor már nem szólhat bele senki az életedbe.

Amúgy valakinek fáj,valakinek nem. Ennyi.

Ha akarsz csináltass,én is akarok majd :D

2017. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
9%
Ózdi barna kislányoknál még divat, úgyhogy hajrá.
2017. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves voltam, mikor apám megunta hallgatni, és inkább elvitt egy normális helyre, ahol megcsinálták. 10 éves semmi gond nem volt vele, nem akadt be sehova. Szerintem nincs ezzel gond, nekem nem is lett másik utána, de ezt nem bántam meg.
2017. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%
17 éves vagy. Nemsokára betöltöd a 18-at és utána olyan köldökpiercinged lesz, amilyet szeretnél. Még mindig jobb, mintha tetoválast akarnál csináltatni. Az ilyen lyukak benőnek, bármikor meggondolhatod magad. :)
2017. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Szia, en 16 vagyok. Ebben a hónapban megyek csináltatni. Nem értem, hogy itt gyakorin miért fujjognak egy csomóan, nekem élőben senki nem mondta, hogy inkább ne csináltass. A szüleim is megengedték, anyának is van, de ha máshová akarnék, azt már nem engednék. /L
2018. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Rubina07 válasza:
Lehet, hogy kicsit későn írok de nem baj xd Én tegnap csináltattam meg. És még csak nem is vagyok 16. Szerintem nincs benne semmi rossz. Nem olyan mint a tetkó, ami az életed végéig rajtad marad, ezt bármikor kiveheted. Szóval nem értem, hogy miért van mindenki ennyire ellene. Jó, értem én, hogy a hozzászólók többsége már felnőtt és nem mostani tini, de el kéne rugaszkodni a földtől. Es amúgy, ne higyj annak, hogy nagyon fog fájni. Mindenkinek más a teste, a fájdalom küszöbe meg stb. Nem lehet előre megmondani, hogy neked milyen lesz. Nekem fél perc alatt kiszúrta és betette a piercinget és még csak nem is kaptam érzéstelenítőt. Kicsit fájt, mikor atszurta, de utána már nem is éreztem. Szerintem ha tetszik és engedik neked, simán meg csináltathatod. Nem számít a kor :D
2018. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!