Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa a lakásban akar tartani...

Apa a lakásban akar tartani ez normális? 13/L

Figyelt kérdés

Minden nap futni járok,de ma is meg tegnap is esett az eső. Tegnap eltudtam menni futni,mert apa nem figyelt amikor elmentem hazulról. De ma reggel bezárt a bejárati ajtót. Ott kinnt tényleg esik nagyon,meg ilyenkor már sötét is van,de nagyon tudok magamra vigyázni és imádom az esőt is. Szeretek esőben futni,közben zenét is szoktam hallgatni. Többször is szóltam apának,hogy nyissa ki az ajtót de nem is figyel rám. Leült a nappaliba filmet bámulni és a kulcsok is nála vannak. Azt mondta,ha jön a rossz idő nem fog el engedni sehova. De ő akkor sem enged el sehova ha már sötétedik. Kinek tudok szólni,hogy nem engednek el itthonról? Ez nem gáz szerintetek????? :(((( Itthon netezésen,olvasáson kívűl màst nem tudok csinálni. Panelban lakunk. Apával élek együtt. Tesóim sincsenek akikkel tudnék ilyenkor szórakozni. Apa szokott velem társasozni,segítek neki főzésben,ebben abban,de most tök idegbeteg velem és nem tudom mi ütött belé,hogy bezárja az ajtót. Tegnap kiabált velem amikor meglátta,hogy vízes vagyok. Ja és 17 nem fogadott hívásom volt tőle. Pedig csak 1 órát szoktam futni.


13/L


2017. okt. 23. 17:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%

de nagyon tudok magamra vigyázni - hát, 13 évesen még én is simán megölhetnélek, ha akarom, pedig csak egy 54 kilós nő vagyok. :)


Egy férfi fél másodperc alatt berángat egy bokorba és már dug is,, ha akarod, ha nem és esélyed nincs ellene.

2017. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igen, sokan bántanak gyerekeket is, mert erre izgulnak.


És hidd el, aki ártani akar neked, azt aztán nem hatja meg, ha sírsz, könyörögsz, sőt, még inkább feláll rá.

2017. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, örülnék, hogy ilyen féltő apám van.

Ha az apád helyében lennék, nem örülnék, hogy egy ennyire buta lányom van.

2017. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem lehet, hogy apukáddal együtt menjetek futni? Egyébként normális, hogy apukád félt téged. Az nem annyira oké, hogy egy szó nélkül bezár téged, de a pasik már csak ilyenek. Igyekeznek mindent a lehető legkényelmesebben, legegyszerűbben megoldani. Szokj hozzá. ;) Esetleg próbálj meg beszélgetni vele, ha már otthon ragadtál. Süssetek valamit, vagy ilyesmi.
2017. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

13 éves lányomat sötétben én sem engedném el egyedül futni, sem sehova a mai világban. A többiek már leírták, hogy miért.

Ne gondold, hogy ezek nem reális veszélyek, és csak mással történhetnek meg. Bárkivel megtörténhetnek sajnos. Apukád félt, és jogosan.

Hiába nem ugyanaz, mint a futás, de akkor is tornázz otthon ilyenkor. Elfáradsz, mozogsz.

2017. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!