Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa a lakásban akar tartani...

Apa a lakásban akar tartani ez normális? 13/L

Figyelt kérdés

Minden nap futni járok,de ma is meg tegnap is esett az eső. Tegnap eltudtam menni futni,mert apa nem figyelt amikor elmentem hazulról. De ma reggel bezárt a bejárati ajtót. Ott kinnt tényleg esik nagyon,meg ilyenkor már sötét is van,de nagyon tudok magamra vigyázni és imádom az esőt is. Szeretek esőben futni,közben zenét is szoktam hallgatni. Többször is szóltam apának,hogy nyissa ki az ajtót de nem is figyel rám. Leült a nappaliba filmet bámulni és a kulcsok is nála vannak. Azt mondta,ha jön a rossz idő nem fog el engedni sehova. De ő akkor sem enged el sehova ha már sötétedik. Kinek tudok szólni,hogy nem engednek el itthonról? Ez nem gáz szerintetek????? :(((( Itthon netezésen,olvasáson kívűl màst nem tudok csinálni. Panelban lakunk. Apával élek együtt. Tesóim sincsenek akikkel tudnék ilyenkor szórakozni. Apa szokott velem társasozni,segítek neki főzésben,ebben abban,de most tök idegbeteg velem és nem tudom mi ütött belé,hogy bezárja az ajtót. Tegnap kiabált velem amikor meglátta,hogy vízes vagyok. Ja és 17 nem fogadott hívásom volt tőle. Pedig csak 1 órát szoktam futni.


13/L


2017. okt. 23. 17:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De kik erőszakolnak meg ennyi nőt? Meg miért jó ez a férfiaknak? Gyerekeket is megtàmadnak?
2017. okt. 23. 18:01
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
13 évesen még tényleg ennyire naív az ember? Biztos, sajnos én már rég kinőttem ebből a korból. Legyen elég annyi, hogy sajnos igen, gyerekeket is szívesen megtámadnak a gazemberek, sőt azzal könnyebb a dolguk, mert kevésbé gyanakvóak, kevésbé védekeznek. S hogy miért jó a férfinak? Talán, mert olyan az illető, hogy egyébként nem állna szóba vele egyetlen normális nő sem.
2017. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszi,tényleg nem tudok még sok mindent. De sok olyan férfi van aki megerőszakolja a nőket,ezt hallani a tvben is. Hogy lesz valaki ilyen? És akkor a lányoknak hol érdemes futniuk meg mikor? Mert nappal is megtámadnak nem?
2017. okt. 23. 18:27
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Nappal is megtámadhatnak, de sokkal kisebb az esélye. Lehetőleg forgalmas helyen és olyankor fuss, mikor sok ember jár, vagy fut azon az útvonalon.
2017. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem délelőtt futottál vagy kora délután?
2017. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen ideális hozzáállás apád részéről, hogy nem enged este a szakadó esőben futkározni a parkban.

Akkor lenne felelőtlen, ha engedné. Megfázni nem olyan jó dolog, ahogy a nemi erőszak sem. Ráadásul nagyon naív és buta vagy. Inkább vegyél a kezedbe egy könyvet és olvass.

2017. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

"Szeretek esőben futni,közben zenét is szoktam hallgatni."


Gondolom, hogy azokról sem hallottál, akiket elüt az autó, vagy a villamos, mert nem hallja a hangos zenétől még a szirénázó mentőautót sem!

Pl. tegnapelőtt a hév vágta le a csaj lábát, mert hiába dudált be volt dugva a fülese.


Most ne kérdezd meg, hogy kik azok és miért jó nekik, ha elütnek!!

2017. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Korán sötétedik, de azért annyira nem, hogy egy 13 éves lány ne tudja a sportolást még világosban elintézni. Az időbeosztásodat gondold át! Ma munkaszüneti nap van, de a suliból is haza érsz négy előtt nem? Ha messzire jársz, legfeljebb ötre akkor is otthon vagy! Ledobod a táskád, teszel pár kört és még világosban hazaérsz. Minden más ráér utána. Esőben meg ne fuss! Szar lesz mostanában az időjárás, ez van! Ilyen ez az évszak, de ott van az év többi része! Ennyit meg kibírsz!
2017. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%
Én 20 éves létemre alig tudtam megvédeni magam este amikor mentem haza (2 pasi támadott meg), de neked 13 éves kis csipsz.r létedre menne...
2017. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Normális.
2017. okt. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!