Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy cigánylány vagyok. Magyarn...

Barbara930824 kérdése:

Egy cigánylány vagyok. Magyarnak tartom magam. Rendes, dolgos családom van. De a szerelmemmel szakítottunk, mert a családja kitagadja, ha velem marad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a volt párom szülei nem szeretnék, hogy cigány lánnyal keveredjen az családjuk. Múlthét pénteken, azt mondta Neki az apja, hogy ha velem marad még az esküvőre se jönne el. Kitagadja.Magyarnak tartom magam. Nem fogadnak el a szülők.Nem is úgy nézek ki mint egy cigány. Féhér bőröm van, barna szemeim és hosszú gesztenye barna hajam. Mindig szorgalmas voltam. Három nyelven tudok beszélni. De akármit csinálok nem fogadnak el. Nagyon szeretem ezt a fiút, de azt mondta, hogy nem fog szembe fordulni a családjával, amit szerintem nem is kell. Próbálom feldolgozni ezt az egészet, szörnyen nehéz. Elveszítettem emiatt... Azt mondta, hogy a szülei csak jót akarnak, de igazából 2 szót nem beszélgettek velem mikor átmentem. Sütöttem tortát, vittem anyukájának virágot, apukájának belga sört, mert azt szereti. Próbáltam kedveskedni, de mind hiába. Szerintetek talán egy kicsi reményem lehet?

2017. okt. 31. 10:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%
szerelmének szüleinek*
2017. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
63%

6/31 figyelj csak,

Nem megoldas elhallgatni a valosagot,hiszen nem kell szegyelned. Szerintem mindenkeppen elore mondani kell az igazat.Kapcsolatot hazugsagra nem lehet epiteni.De mindenkeppen csakis olyan fiut talalj, aki kiall erted ,es nem a szarmazasodat nezi, elfogad o is es csaladja is.

Hidd el, nagyon sok ilyen fiu, es csalad is van, akik normalisan gondolkodnak.

2017. nov. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
73%
Igazuk van. Én sem adnám cigányhoz a gyerekemet. Soha.
2017. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
A szülők nem szererik feltétel nélkül a fiukat. Csak akkor fogadják el őt ha az ő értékrendjük szerint él. Most ha szét is mentek nem fog a főprobléma megoldódni.
2018. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Cila-Bila ***** válasza:
42%
A suszter maradjon kaptafánál, cigány a cigánynál. Nem vagyok ellene,de a társadalmi beidegződés, az elmaradottság ma még nem engedi, hogy a magyar család ált. egy cigány lányt komolyan vegyen és minden súrlódás nélkül elfogadjon.Ez Magyarországon ma még probléma.
2018. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nem szeretett. Ennyi a nagy titok. Én, ha cigány lenne a csajom, és nem tetszene a családnak, akkor a lányt választanám.
2020. nov. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
40%

A fiam 3 évig volt együtt egy román lánnyal, és amikor a lány apja

megtudta, súlyos beteg volt, a halálos ágyán, a lányának megtiltotta, hogy hogy tartsák a kapcsolatot a fiammal. A lány meg ígérte az apjának, hogy románhoz megy feleségül, és be is tartotta. De nem boldog a férjével.

A fiam sajnos nem tanult ebből, a következő szintén egy román

lány volt, és ennek az apja is tiltotta a lányát. Azt mondta , nem

akar hallani sem olyasmiről, hogy az unokája ne legyen román.

A lány az első román kapcsolatával szült egy román gyereket, haza

vitte a szüleihez, és azt mondta : itt van a román unokátok, ti akartátok, neveljétek fel. Azzal otthagyta a gyereket, és azóta egyik férfi ágyából a másikéba megy...

Fiatal koromban megvoltam győződve, hogy az emberek nagy többsége

kinőte a származási , nemzetiségi és vallás egyéb alapú megkülönböztetéseket . De sajnos nem.

2020. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
60%

37 es.

Az kemény😅

2022. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, mi történt azóta?
2022. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!