Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon, ha idősebb, mint az anyám?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy ez úgysem komoly, csak szexre használ, apakomplexusom van, stb. Tisztában vagyok egy ilyen kapcsolat veszélyeivel, de egy huszonéves is ugyanúgy átverhet és kihasználhat, ahogyan egy idősebb férfi.



A lényeg az, hogy anyukám 43 éves, a barátom 45.

Másfél éve ismerjük egymást, fél éve kezdtünk randizgatni és augusztus vége óta vagyunk kimondottan együtt.

20 éves vagyok, egyetemista.


2017. nov. 1. 17:47
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Nem tart ki, semmilyen módon nem támogat. Oké, néha kapok virágot, meghív vacsorázni, de ezek szerintem hozzátartoznak az alap dolgokhoz.

Meg nem is olyan az anyagi helyzetem, hogy bármilyen férfi pénzére legyen szükségem.

2017. nov. 1. 18:45
 12/41 anonim ***** válasza:
97%
De miért akarod egyből lesokkolni? Először csak mondd el, hogy van valakid, aki idősebb. Utána eldöntöd a reakciójából, hogy érdemes-e bemutatnod neki.
2017. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
59%
Szerintem mindenképpen ülj le vele és beszéljétek meg nem 15éves vagy felnőtt nő és ha te boldog vagy anyukádnak is örülni kéne az én lányom is 19éves sokkal idősebb barátja van (43) és örülök neki,hogy boldogok.Nekem a gyerekem boldogsága a legfontosabb ha te tudod mit akarsz illetve tudjátok akkor hajrá🙂sok szerencsét kívánok!!
2017. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
70%

"nem 15éves vagy felnőtt nő "


a 20 éves marhára felnőtt... mondjuk ez látszik is, hisz nem járna egy 45-össel... Mondjuk a pasi se lehet semmi. Én csak 35 vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy egy 20 évessel járjak, tiszta pedofília :D

2017. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
41%

"mondd azt neki h van egy gazdag pasim aki eltart.szerintem meg fogja érteni."


a helyes mondat: "mondd azt neki h van egy gazdag pasim aki eltart, csak néha az ánuszom is oda kell tartsam neki. szerintem meg fogja érteni." :D

2017. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
65%
sugar baby féle kapcsolat
2017. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
66%

"Nekem közel 40 évesen 18 éves barátnőm van"


Te se vagy kicsit se pedo

2017. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%

Már mindenki elmondta, amilyet nem vársz és nem érdekel.


- Voltaképpen milyen választ vársz?


- ... ... ... ... !


A pontozott helyre írd be, és úgy mutasd be!

2017. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
77%

És az ő 60-70 éves szülei nem csodálkoztak, mikor odavitt téged? Komolyan érdekel.


Én csak magamból indulok ki, hozzám nem kéne hazahoznod egy ilyen férfit, nem fogadnám el. Rajtad még megpróbálnék segíteni, mert a lányom vagy, egy buta gyermek, aki nem tudja, mit csinál.

De ha odaállna elém egy nálam is idősebb vén pali, hogy az éppen csak nagykorú lányomat kezelgeti... örülhetne, ha ott helyben nem tépem ki a torkát.

A te szüleid reakcióját nyilván nem tudjuk előre, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy akárhogy fogod bemutatni a saját kis andy vajnádat, nem lesznek tőle elragadtatva.

Viszont ha direkt a szüleidet akarod ezzel bosszantani, akkor szerintem inkább 50+ évest keress, de viccen kívül.

2017. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 17 évesen volt 24 évvel idősebb párom. Anyukámék kikészültek. Először tiltottak...de nem lehetett. A pasi kicsit sem volt jómódú. Imádtam mégis. 6 évig voltunk együtt. Én hagytam el egy korombeli fiúért. A házasságomig 5 korombeli párom volt, de magasan az első, idősebb pasival volt a legjobb kapcsolatom!!! Volt egy futó kalandom 30 évesen egy 50 éves pasival...a mai napig barátok maradtunk.

Készítsd fel a szüleidet-ha ragaszkodsz hozzá. Vagy ne mutasd be...nincs jelentősége. Te életed. Van hátránya egy idősebb férfinek, de én elhiszem, hogy 'pénz nélkül' is szereted.

A nagylányom 16 éves. Meglepődnék és sajnálnám, mert tudom, hogy a korabeli pasik nem tudják túlszárnyalni az idősebb férfi 'odaadását'...és mindig is azt fogja keresni.

Legyetek boldogok!

2017. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!