Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon, ha idősebb, mint az anyám?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy ez úgysem komoly, csak szexre használ, apakomplexusom van, stb. Tisztában vagyok egy ilyen kapcsolat veszélyeivel, de egy huszonéves is ugyanúgy átverhet és kihasználhat, ahogyan egy idősebb férfi.



A lényeg az, hogy anyukám 43 éves, a barátom 45.

Másfél éve ismerjük egymást, fél éve kezdtünk randizgatni és augusztus vége óta vagyunk kimondottan együtt.

20 éves vagyok, egyetemista.


2017. nov. 1. 17:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy lúzer lehet a pali. Én kb. pofán b. sznám magam ha odáig süllyednék hogy 25 évvel fiatalabb csajra hajtanék. Szánalmas ez a mai generáció.
2017. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%
#21 nem biztos, hogy "hajtani " kellett" - lehet,hogy felkínálkozott az aberrált nő.
2017. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
37%
Te tudod csak anyukád hogyan gondolkodik. Ha egy sikeres, okos ember aki már elért sok mindent az életében akkor lehet jól is fogadná anyukád ha olyan beállítottságú aki ilyen erényeket értékel. Ha alapból ellenzi a korkülönbséget és a szüleid közötti is pici a különbség nagyon nehéz lesz. Ha a barátod egy minimálbéres elvált léhütő ne légy biztos abban hogy anyukád örülni fog.
2017. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, ugyanúgy, mint bárki mást - gondolom, másról is beszélnél, mielőtt odaviszed... és ennyi.

Mi 17L/33F-ként kezdtük - 20 évvel ezelőtt:)

2017. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
34%
na húzz innen.
2017. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
61%
Megjöttek az első puncs.hu kérdések :D
2017. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
62%

Tud róla, hogy van valakid? Szerintem először csak meg kellene említened neki, hogy van egy barátod, akivel úgy érzed, hogy kezd komolyra fordulni a dolog és, ha anyukád is érdeklődik, akkor mesélhetsz róla néhány dolgot (ki ő, milyen, mivel foglalkozik, hogyan ismerkedtetek meg stb., amit fontosnak tartasz). Ha jól fogadja, érdeklődő, akkor hozd fel, hogy egyszer akár találkozhatnának, mert a párod is szívesen megismerné. Ha pedig úgy érzed, hogy elutasító vagy kiakad rajta, akkor hagyj neki egy kis időt és később próbálkozz újra.


Egyébként nem értem, hogy ez miért probléma. Apakomplexus vagy nem, normális vagy nem, ha mindkét fél boldog a kapcsolatban, mindent megkapnak egymástól, amire vágynak stb., akkor ott semmi probléma nincsen. Semmivel sem rosszabb vagy kockázatosabb, mint egy olyan kapcsolat, amiben a felek egyidősek , hiszen egy vele egykorú fiú is kihasználhatja, átverheti, bánthatja stb. mert ez nem kortól függ. Lehetséges, hogy később valóban lesz probléma a korkülönbségből adódóan, de ezt nem tudhatja előre senki. Ráadásul ilyen fiatalon azért nem egy életre tervez az ember, hogy összejön élete szerelmével, akivel összeházasodnak, majd gyerekeket szülnek és boldogan élnek, míg meg nem halnak... Lehet, hogy ez csak egy néhány hónapos vagy egy-két éves kapcsolat lesz, lehetséges, hogy csak kíváncsiság vezérli stb., de az is lehet, hogy nagyon jól működik köztük minden és együtt fognak élni ( nekem is van 23-50 éves házaspár ismerősöm)...teljesen mindegy, az a lényeg, hogy a kérdező és a párja jelenleg jól érzik így magukat.

2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
68%
"anya hoztam apa jelöltet .. ja nem is csak vicceltem nyugodj meg ő a párom :D:D
2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
49%

Ha van párodnak fia, akkor hozza el, hátha anyukádnak is bejön a dolog:))


Mondd anyukádnak, hogy megismertél egy gazdag férfit s pár hónapja van hátra...jó parti....lehet így megérti s idővel elfogadja...


Amúgy, ezt nem lehet megetetni senkivel jól...unokára nem is számít, ez az egyik negatív meglátása lesz...

Leülsz elé s elmondod, majd valamelyik napon bemutatod neki...s ennyi, jön a kitagadás.

2017. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%

Hát én nem is tudom, mit szólnék. Le kellene ülnöm, az biztos, de a férjem szerintem agyonütné a te párocskádat :D


Egyébként előbb mindenképp mondd el neki, mert lehet az is a reakciója, hogy nem viheted a házába, nem kíváncsi rá, etc.

2017. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!