Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat itthon, ha idősebb, mint az anyám?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy ez úgysem komoly, csak szexre használ, apakomplexusom van, stb. Tisztában vagyok egy ilyen kapcsolat veszélyeivel, de egy huszonéves is ugyanúgy átverhet és kihasználhat, ahogyan egy idősebb férfi.



A lényeg az, hogy anyukám 43 éves, a barátom 45.

Másfél éve ismerjük egymást, fél éve kezdtünk randizgatni és augusztus vége óta vagyunk kimondottan együtt.

20 éves vagyok, egyetemista.


2017. nov. 1. 17:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
43%
29-es, még jó hogy! Ne is számítson, mert semmi köze a lánya vaginájához... apám sem érti meg, hogy szakadjon le az unoka-témáról, mert nem fogok szülni.
2017. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%
Először mindenképpen mondd el neki. Joga van tudni, hogy kit enged a házába. Sanszos, hogy azt mondja, nem szeretné, neked ezt el kell fogadnod. Ha meggondolja magát, majd szól.
2017. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31%
" de a férjem szerintem agyonütné a te párocskádat :D " - nem, mintha a férjecskédnek bármi köze is lenne a 20 éves lánya párválasztásához, és nem, mintha bárkire is kezet emelhetne... mondjuk tőlem egy ilyen szituban kapásból visszakapná, ld "jogos önvédelem" - és akkor legalább az első találkozáskor le lenne tisztázva, hogy hol a helye, és mihez van köze.
2017. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
9%

# 31


Majd "szülsz" császárral, ha felnőttél, ne problémázzál már ezen;)

Persze, az éveidre azért figyelj, mert hát ketyeg a biológiai órád s kopik a szépséged, amely ellenére gyereked önzetlenül szeretni fog, de párod lehet ránctalanabbra cserélhet ezért:D

2017. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
54%

Ha ahhoz nincs köze egy szülőnek, hogy a 20 éves lányára rámászik egy vén pedo, akit még haza is visz a szülők házába, akkor a gyerek ennyi erővel 18 évesen és 1 naposan takarodjon el otthonról, nem kap se pénzt, se ételt, se beszélniük nem kell többet, mert a szülőnek nincs köze az ő dolgaihoz. Aztán hozzámehet, akihez csak akar.

Azért az is szép lenne, ha a vén kéjenc megüti a csaja apját annak a saját házában, hogy tudja hol a helye meg mihez van köze... lol... ilyet még a ci... rosszabb családokban sem szokás. A szülők felé igenis legyen meg legalább a minimális tisztelet.

Bár olyan elmebetegektől, akik 30 évvel fiatalabb kislányokat szednek fel, nem is várható, hogy tisztában legyenek az alapvető udvariassággal.

2017. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
56%

#35, "az amíg az én kenyeremet eszed..." görénytempó nézetem szerint eleve visszakézből gyógyítandó... az egyik legundorítóbb, leghányingerkeltőbb magatartás, amikor valaki a saját gyereke anyagi rászorultságát arra használja ki eléggé el nem ítélhetően, hogy rákényszerítse a saját elveit, értékrendjét, gondolkodását. Tudod, ez a 0 szeretet, 100% önzés...


Aki egy 20 éves (de még egy 16 éves) személy kapcsán pedofíliát emleget, annak javaslom, hogy keresse fel pszichológusát... mert hát nem tudja szegény, mit beszél...


És hogyne, a szülőknek alapban kijár a tisztelet - HA tiszteletre méltóan viselkednek... (meg mindenki másra is ugyanez igaz) Ha viszont megüt, onnantól nem tisztelet jár neki, hanem megvetés. Az itt tárgyalt esetben a tiszteletre méltó szülői viselkedés kb az, hogy ha van valami megalapozott ellenvéleménye a gyereke párválasztásáról, akkor neki(!), négyszemközt(!) elmondja az aggályait, tiszteletben tartva, hogy ez a gyerek döntése, neki csak véleménye lehet. És itt az éles határvonal. A választott párral szembeni tiszteletlen viselkedés az szimpla ordas bunkóság, illetve egy határon túl bűncselekmény.

2017. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
56%
Az egy dolog,hogy Te komolyan gondolod a kapcsolatot,de a hapsi is?Gondolom Ő már túl van egy házasságon,normális esetben gyereke is van...aki kb.annyi idős lehet mint Te!Miért nem azzal kezdesz ki?Jól mondtad:APA KOMPLEXUSOD VAN
2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
95%
Én a pasi szüleinek a véleményükre, reakciójukra lennék kíváncsi.
2017. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
28%
#38, gondolod, egy 45 éves embert még érdekel egy hangyányit is a szülei véleménye ilyen témában? Vagy, hogy a szülők beleszólnának a párválasztásába? Én kevéssé tartom valószínűnek...
2017. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Döbbenet, h többen írtàtok ezt a " kit enged be a hàzàba" dolgot, mintha legalàbbis egy sorozatgyilkos lenne az illető, holott az egyetlen bűne (?!)), hogy 25 évvel hamarabb született, mint a pàrja. Én anyaként igenis vàgynék rà, hogy megismerhessem azt, aki a lànyomnak ennyire fontos, és ha ő szereti, mindaddig bizalommal lennék irànta, amíg erre méltatlannà nem vàlik.
2020. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!