Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tenyleg igza van? (Hosszu)

Tenyleg igza van? (Hosszu)

Figyelt kérdés
Ma hazajottem delutan olyan 3korul, mert haromnegyedkor vegeztem, es egybol jottem is. Ahogy hazaertem, ebedeltem, es mivel nem volt semmi tanulnivalom, ezert bepakoltam a mosogatoba, felporszivoztam az EGESZ lakast, majd nyilvan telt az ido, mar 4ora volt. Anya jott haza a munkabol, mire beallt a garazsba, lefoztem beki egy kavet, es rend volt a lakasban. Mielott elindult a munkahelyerol, felhivtam, hogy menjunk el egy boltba, mert 3nap mulva osztalykirandulasra megyek, ami ottalvos lesz. Mondta, hogy jo. Erre jon fel a lakasba, es kozli, hogy nem megyunk sehova mert o beallt a garazsba a kocsival, es o mar nem fo kiallni onnan. Erre mondtam neki, hogy miket csinaltam a nap folyaman, rend an stb, es mondta, hogy en milyen telhetetlen vagyok, mert honapok ota konyorgok hogy vegyunk egy parafatablat az asztalom fele, amit tegnap ki is neztem, emiatt is balhe volt. MIND A KETTO EGY BOLTBAN VAN! Felhozta, hogy en megkapok mindent, most pl a tegnap elott kapott jbl hangszorot hozta fel, ilyenkor ezt vagja a fejemhez. Bejottem a szobamba, kitakaritottam a horcsogom ketrecet, majd kimentem es mondtam neki, hogy neki semmibe sem telne mert befutok es megveszek mindent, es KI IS FIZETTEM VOLNA a parafatablat, ami kokemeny 1000ft be kerul. Mondta hogy nem. Erre eltelik 5perc, majd szol hogy nincs e kedvem elmenni vele futni. Erre mondtam, hogy dehogy van es MEG MEGKERDEZI H MIERT WTFF??! Es mondtam h bocsi elraktam a cuccom, es erre kezdte h en milyen szemet vagyok h igy beszelek vele stb.. Erre bejon a szobamba es elkezdi na akk mondham h mit kell tanulnom mindezt kiabalva es mondtam neki h persze egybol a tanulas temara lep aminek semmi koze ehhez. Szal ez igy wat? Am 14/l vagyok privatba is irhattok, koszi
2017. nov. 7. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

Anyad lennek ugy megnevelnelek, hogy megtanulnad hogy kell masokkal beszelni. Egybeen nyelvtantanarhoz is beiratnalak, mert ez mar siralmas, ahogy fogalmazol es irsz.

Jatszhatod a sertodott kis hercegnot, de hidd el, senkit sem erdekelsz.

Elraktad a cuccod?? Gratulalok, megcsinaltad egy ALAPKOTELESSEGED. Meg amugyis, megerdemli anyud ezt, ha mar vett egy hangszorot neked.

Tanulnivalo nincs? Ne mondd mar. Tanulsz szepen a kovetkezo napokra, felkeszulsz jol az orakra. JA, gondolom nem szokas nalad, es temazarok elott par nappal kezdesz el tanulni.

2017. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ucccso: szunet elott irtam mindebol (6tantargybol) tzt, es 1kuvetelevel mindegyik otos lett xd szal en nem a tanulasra fognam. Human osztalyon vagyok siettem plusz telorol jrtam szal sry ha megbantottam okegyelmet
2017. nov. 7. 21:09
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

Engem ne etess be a dumaiddal😀😀

Meg most se irsz helyesen ember. Vesszoket nem tudod hasznalni, egy ertelmes mondatot nem tudsz osszerakni.

Egyebkent mi van, ha humanos osztalyba jarsz? Ismerosom is kepzeld el, es hogy oszinte legyek, nem a legjobb a helyesirasa, nem is okos lany, szimplan csak felvettek egy alja gimnazium tagozatara.

2017. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit hisztizel. Azt írod, KINÉZTED a parafatáblát, ami egyébként egy boltban van azzal a bizbazzal, amit még akarsz az osztálykirándulásra. Vagyis ha jól értem, könnyedén elérhető tőletek a bolt, hiszen voltál is benne körülnézni. Azt is írod, kifizetnéd a parafatábládat, csak befutnál és mindent megvennél. Akkor mégis mi a túró szükség van anyádra? Miért kéne kocsival fuvarozgatnia? Ha ennyire szükséged van sofőrre, akkor ne utasítgasd 14 évesen telefonon az anyádat, hanem kérdezd meg, melyik nap lenne alkalmas neki a kirándulásig, és azt fixáljátok le. Te szívességet kérsz, és nem utasítasz, amúgy meg tényleg röhejes, hogy egy parafatáblához neked díszkíséret kell.:D
2017. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

"...nem egy gyerek dolga bevasarolni"

"neki semmibe sem telne mert befutok es megveszek mindent"

Valóban?

2017. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Uccso, igen valoban. Mit gondoltal, csak viccbol irom ki?
2017. nov. 10. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!