Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy engedéke...

Hogyan érjem el, hogy engedékenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, soha nem voltam még bulizni. Én úgy gondolom, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy bizonyítsak nekik, jól tanulok, van nyelvvizsgám, dolgozok is, nyelvi érettségim is megvan már. A gond viszont hogy a szüleim roppant módon féltenek, szinte már megfojtanak! Sokszor azt sem engedik, hogy a legjobb barátnőmnél aludjak, akit ismernek 3 éve, rengeteg időt tölt nálunk, (elvileg) szeretik is. Nem szeretnék én Rioba vagy bármi ilyen szórakozóhelyre menni. Csak a barátaimmal bemenni a városba, esetleg a legjobb barátnőmhöz egy "házibuliba", amin otthon vannak a szülei/nagyszülei is, bátyja is. Nagyon rossz hogy mindig, mindent le kell mondanom mert a szüleim nem engednek el. Értem én, hogy féltenek, ez természetes, de ott vannak a barátaim, akiket ismernek személyesen is, együtt mennénk-jönnénk. Szerintetek mit tehetnék még, hogy engedékenyebbek legyenek?
2017. nov. 9. 20:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hááát megpróbáltam beszélni velük, de semmi :D azt hiszem az egyetlen megoldás tényleg az, ha várok 18 éves koromig... :D
2017. nov. 12. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!