Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám nem szól hozzám....

Az apám nem szól hozzám. Érdemes vele foglalkoznom, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Két hete összevesztünk, aminek az lett a vége, hogy ránagott, tépte a hajamat, felpofozott, én pedig azt mondtam neki, hogy hagyjon már végre békén. Erre az volt a válasza, hogy elkényeztetett kis pcsa vagyok, és bánja, hogy megszülettem. Azóta egy szót se szól hozzám, vissza sem köszön, mások előtt se. Én próbáltam vele kibékülni, de le se sz@rta.

Az előbb kérdeztem tőle valamit, de nem válaszolt. Már azon vagyok, hogy bármilyen szarul esik is, én sem foglalkozok vele, mert aki annyira nem méltat, hogy meghallgassa a bocsánatkérésemet, arra nem vesztegetem az időt, ha szeretem, ha nem. Vagy mit tehetnék, hogy újra beszéljen velem?


2017. nov. 28. 19:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%

"Rángatott, tépte a hajamat, felpofozott"


És te ennek ellenére szereted?

2017. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell surgetni a dolgokat. Apukad feszultseget valoszinuleg fokozza, hogy a jogos idegessegen tul, szegyelheti magat azert, ahogy O viselkedett ebben a helyzetben.

Szoval egy reszrol haragszik rad, masfelol viszont marcangolja magat belulrol. Nehez dolog.


De ne aggodj, az ev vegi unnepek millio alkalmat fognak majd adni a bekuleshez. Legyel normalis, ne nyaggasd apadat es meg veletlenul se vag be most te a durcit.


Meg fog oldodni minden, ne aggodj (karacsonyi ajandek is biztos lesz)

2017. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
13%

Csinalj apukadnak egy adventi naptart es tegyel bele olyan kedves targyakat, amikhez kozos emlekek fuznek titeket.


Talald ki, hogy szeretnel Luca szeket kesziteni es kerd a segitseget ... ez is jo bekulesi lehetoseg lenne.


Mikulaskor ugy tedd ki a csizmad, hogy egy virgacsot mar tegyel is bele ... ezzel mutatnad, hogy tudod Te sem voltal jo


Azutan ott a karacsonyi keszulodes: segits apukadnak a vasarlasban es kerd a segitseget, hogy O is segitsen Neked.


.... sok-sok lehetoseg van bekulni, probald meg ezeket kihasznalni es ne csak ragd az apad fulet.

2017. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan senkinek sem tűnik fel, hogy az apja egy erőszakos @llat?
2017. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
15%
Nem! A lany egy elkenyeztetett gyerek es az apja mar nem birja tovabb.
2017. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
13%

Ez a lany kikesziti az apjat. Az apa egyszer elvesztette a fejet (igen rosszat csinalt, hogy bantotta), de nem brutal, hanem mar egyszeruen nem birta tovabb. A gyerek tovabbra is nyaggatja, pedig az apja mar tokkre bezarkozott.

Gyerek valojaban azert hisztizik most is, mert tudja, hogy rosszat csinalt es fel, hogy nem lesz karacsonykor ajandek ... raadasul mar nem birja, hogy nem hat a szokasos cirkusz es meg O akarja beverni a durcit.

Apa nem is tud mast tenni, mint tudomast sem venni a gyerekrol, de ezt a gyerek nem hajlando elfogadni es tovabb hiszteriazik.


Nekem ez jott le a tortenetbol es abbol, hogy nagy altalanossagban milyen szokott lenni az apa es a gyerek viszonya.

2017. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
13%
"Erre az volt a válasza, hogy elkényeztetett kis pcsa vagyok" ... ha az apja ezt mondja, akkor nem ez az igaz?
2017. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
12%

Ha elkenyeztetett kis pcsa, akkor az. Az apja mar csak tudja? Nem szokas ilyeneket olyan gyerekre mondani, akit sanyargatnak mint hamupipoket!


Ez a lany total kikesziti az apjat, lasd: "és bánja, hogy megszülettem" ... ilyet is csak olyan szulo mond, akinek mar teljesen tonkretettek az idegeit.

2017. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
14%

Ez a lepontozgatas is azt bizonyitja, hogy hisztis a kislany, nem tudja elfogadni a kritikat, pedig tanulhatna belole.


Ez a kislany csak azert irta be a kerdest, hogy ha jo valaszok jottek volna, akkor az apja ala dorgolte volna, hogy "latod apu, masok is azt mondjak, hogy..."


:))) jol ismerem az ilyen tipusu gyerekeket - tok atlatszo!

2017. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi bunko ,besavanyodott , ''a gyerek kussoljon'' ember van itt.

Szégyen!!!

2017. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!