Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek gyereketeknek,...

Megengednétek gyereketeknek, hogy hiányozzon egy-két napot az iskolából ezzel az indokkal?

Figyelt kérdés

Ma voltunk du étteremben, és azóta nagyon nagy hányingerem van, plusz az előbb ment a hasam. Tanulni sem bírtam egész nap.

Megengednétek, hogy hiányozzon egy-két napot ebben az esetben?

Eddig 8 óra hiányzásom van csak (1 nap).


2017. dec. 3. 19:14
1 2 3 4
 11/33 Metionin ***** válasza:
100%
Én a holnapot leigazolnám. Semmit se ér ha émelyegve, rossz közérzettel ül a gyerek órán, tudom mert engem anno 4 fokos lázzal is elküldtek iskolába.
2017. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Metionin ***** válasza:
91%
*40
2017. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
94%
Miért ne hiányozhatnál ? Főleg ha beteg vagy ...én alig jártam be középsuliba mégis megvan az érettségim. Sőt egyetemre járok. Ha tudod pótolni a lemaradást akkor simán kivehetsz egy kis szabit.
2017. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 vonószenekar ***** válasza:
100%

Én biztos megengedném.

Matek OKTV miatt 1 hetet ig szóltunk neki, egész nap tanult.

Egy a kikötésem: pótolni kell.

2017. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 vonószenekar ***** válasza:
84%
*igazoltunk
2017. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
6%
Ha van időd ide kiírni akkor nem vagy beteg
2017. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is megengedném, mert engem folyton betegen zavartak iskolába. Reggel látszólag jól voltam, a lázam sem volt abban a fél órában, amég elkészültem aztán suliba mindig az orvosiba vagy a kórházba kötöttem ki. Inkább hiányoztam volna 1 napot.


Amúgy miért ne írhatna ki kérdést valaki, csak mert beteg? Nekem is ezt mondták, hogy ha TV-t nézni bírsz akkor nem vagy beteg. Azért ne kelljen már haldokolni, hogy hiányozzon egy napot.

2017. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elküldenem az orvoshoz...
2017. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot mindenképp. Ha meg a tanulmányi eredményeivel amúgy nincs gond, kettőt is.
2017. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapra jut valami házi feladat, így ha azt most este nem tudtad megcsinálni, holnap rosszul jársz miatta. Meg ha este beteg az ember, aludni sem tud rendesen. Akit ilyenkor iskolába zavarnak másnap, csak rosszul jár.
2017. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!