Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek gyereketeknek,...

Megengednétek gyereketeknek, hogy hiányozzon egy-két napot az iskolából ezzel az indokkal?

Figyelt kérdés

Ma voltunk du étteremben, és azóta nagyon nagy hányingerem van, plusz az előbb ment a hasam. Tanulni sem bírtam egész nap.

Megengednétek, hogy hiányozzon egy-két napot ebben az esetben?

Eddig 8 óra hiányzásom van csak (1 nap).


2017. dec. 3. 19:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megengedném. Az egészség sokkal fontosabb, mint a suli.
2017. dec. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt mikor kimerültem vagy nehezebb dolgozatra készültem és más tárgyból nem veszélyeztettem a jegyem akkor otthon maradtam 1-3 napot. Nem hazudtam, megmondtam az igazat! Kitűnő voltam még fősulin is :) tehát nem lógni akartam.
2017. dec. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
A szülők 1 tanévben max. 3 napot igazolhatnak.
2017. dec. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel is rosszul lenél akkor igen maradhatsz .
2017. dec. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Azert irtam ki, mert szuleim nem engedekenyek ezen a teren, de ma amikor lattak hogy hanyok (is), kb ok tiltottak meg nekem, hogy bemenjek
2017. dec. 4. 07:28
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán értem az itteni válaszokat. Sosem ment még a hasatok és hánytatok egyszerre?

Ilynekor örül az ember, ha a wc 2 méteres körzetében van és kb esze ágában sincs elhagynia a lakást.

És miután lefolyik a betegség, még aki teheti szerintem otthon marad kicsit, baromira le tudja gyengíteni az embert.

Én megengedném, hogy otthon maradjon a gyerek, de persze elvárnám, hogy elkérje az anyagot az osztálytársaitól és bepótolja majd.

Nem azt mondom, hogy ha 1x megy a hasa valakinek, akkor maradjon utána otthon egész héten, de ha pár órán keresztül is gyötri a dolog, akkor hadd pihenjen egy napot otthon, nem küldeném el úgy reggel, hogy este még megy a hasa folyamatosan.

2017. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
10%

Ezzel az indokkal nem. Ebből elég egyértelmű, hogy egynapos gyomorrontás.

Ha nem volt rendszeres a lógás, és 1x azt mondja, anya, ki vagyok merülve, egyszer nem maradhatok itthon 2 napra? Akkor is engedném. A kulcs az, hogy őszinte, és nem próbál átverni. Mert a hozzászólásaid alapján nálad a 2. opció van, csak épp megpróbálod átverni a szüleidet kamu indokkal.

2017. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Ember, milyen atveres opcio???😀 refluxos vagyok, konnyen rosszul leszek, ha valami olyan etelt eszek, ami felviszi erosen a gyomorsavam.

De gondolom az sem eleg oknak, hogy ma nem ettem semmit, mert kijott egy-ket perc utan a szamon.

Gratulalok🙋🏼

2017. dec. 4. 17:47
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

3 napja van a gyerekeknel, ha faradtak, nem kell menni, igazolom. Meg nem eltek vele, de igy jobb ha tudjak megtehetik nem kell hazudni.

Betegen szarul meg nyilvan el se engedem, nem kerdes.

2017. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom a "semmikepp se engednem" valaszolok kozul meg senkivel se fordult elo hogy epp nem volt kedve meloba menni es kivett 1 nap betegszabit :-)
2017. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!