Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ítélnek el engem a szüleim?

Miért ítélnek el engem a szüleim?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi rosszat nem tettem és egy magánéleti dolog miatt már kikészülök idegileg.

Én egy 19 éves srác vagyok és van egy 17 éves barátnőm.

A lány aranyos,szép,és mindenben megért engem.

Egyedüli dolog ami nem tetszik az az ,hogy picit butuska és ,hogy a apja háát.. hogy is mondjam egy alkoholista alpári ember.

Falusi család ezen meg se lepődtem.

DE amikor bemutattam otthon a barátnőmet akkor jöttek a szülői marhaságok ,hogy "jajj ,de buta,meg ne vele éljem le az életemet mert akkor kitagadlak téged".

Az utolsó mondatukon összetörtem belülről és nem értem ,hogy emiatt a magánéleti dolog miatt miért kell elítélni..

A lány tanul nem iszik és eszméletlen kedves.

Kicsit unom már néha ezt világot épp emiatt mert minden áldott nap ezzel morzsolják össze a lelkemet.

Én nem tervezem barátnőmmel leélni az életemet szóval egyáltalán semmi előre tervezett szándékom nincs.

Néha komolyan kötelet tudnék a nyakam köré fonni emiatt...

Nem bírom ,hogy még ilyen idősen is ilyeneket vágnak a fejemhez.

A lány részemről rendben van és nem értem a szüleim miért ilyen ellenségesek.

Tud főzni,takarítani szóval még az alap női feladatokra is képes...

Szerintetek mit tegyek most őszintén?

Mert tanácstalan vagyok és én ezt már nem bírom sokáig lelkileg.



#barátnő #szülő #folyamatos lelki terror
2017. dec. 14. 00:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

28. Nem azt mondtam, hogy ne oszd meg senkivel az életed, csak, hogy ne legyenek az emberek abban 100%-ig biztosak, hogy azzal az adott emberrel fogják leélni az életüket.


Mondjuk, gondoltam nem fogjátok érteni, miért is gondolkodnátok a megszokottól eltérően...? :D

2017. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gondolkozunk a megszokottól eltérően, mert szerintem az a normális, alapvető gondolkodásmód egy kapcsolatban (ha igazán szereti egymást a két fél), hogy hosszú távon is egymás mellett szeretnének elköteleződni. Az, hogy bármi történhet és emiatt tönkremehet a kapcsolat, az nem feltétlen rajtuk múlik. Épp ezért biztonságérzetet ad az, hogy legalább azt megtehetik, hogy egymás mellett képzelik el a jövőt.
2017. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Anyádék alpárstilusuak. Szerencsetlen lany azert buta mert nem tud minden evszamot fejbol? Es akkor mi van? Sok elmeleti anyagot elfelejt az ember. Nem ettol lesz az ember valaki. Hanem h megallja az eletben a helyet.

17 evesen semmit se tudtam fozni. 4 ev telt el azota es egyedul viszem a haztartast. 3 fogasos menuket tokeletesen elkeszitek. Es akkor mi van? 17 evesen foztek ram, nem volt szuksegem ra. Idovel elkezdett erdekelni a dolog es a sutessel foglalkoztam igazan. Kesobb mar foztem is.

Volt olyan paraszt parom aki lenezett h en 17 evesen nem tudtam fozni.. Vicc :)

2018. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!