Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom kislányával való...

A párom kislányával való kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 3,5 éves kislánya, akivel nagyon jól indult a kapcsolatunk. Az utóbbi időben, mióta az anyja ellenem és az apja ellen hangolja nem tudom mit tegyek. A kislány megüt ha valami nem tetszik neki, kizavar a szobájából (együtt élünk, közös a kislány felügyeleti joga így ugyanannyit van nálunk mint az anyjánál), undok velem. Persze ott van ugyanakkor hogy ölelget, bújik is. Igazán nem tudom mit kellene tennem vagy máshogy csinálnom. Mindenki azt mondja hogy példaértékű szülője vagyok a gyereknek, szeretem és úgy bánok vele mintha a sajátom lenne.

Az anyjától persze szokott idézni, mint pl ‘Apa szereti anyát, téged nem szeret.’ ‘Anya azt mondta hogy ne szeresselek’

Az anyával nem lehet beszélni, mindent tagad, de tudjuk milyen...


2017. dec. 15. 01:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
67%

Feljelenteni az anyát gyermekbántalmazásért.

Problem solved.

2017. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg nem lehet feljelenteni kiskorú veszélyeztetése miatt?
2017. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
66%
Itt páran írták, hogy nem vagy a gyerek anyja. Nekem viszont az a véleményem, hogy nem feltétlenül az az anya, aki kipottyantotta a gyereket, hanem az, aki szereti, gondozza, foglalkozik vele. Ebben a történetben a kedves "anyuka" uszítja a gyereket az apja és a nevelőanyja ellen, semmibe véve azt, hogy ez milyen hatással van a kicsire. Én személy szerint jól pofánb.sznám az ilyen p.csákat.
2017. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Leginkább az bánt, hogy megüt a kislány sokszor és nem tudom hogyan tudnék ezen változtatni.
2017. dec. 16. 03:15
 15/42 anonim ***** válasza:
37%

Úgy látom, valaki magára ismert, és lepontoz minden olyan választ, amelyik a biológiai anyát kritizálja.

Sajnos valóban nem egyedi az eset, sok elvált szülő uszítja a gyerekét a másik fél és annak új párja ellen. És büntetlenül lehet rongálni a gyerekek lelkét...

2017. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vagyok elvált, de nem is ítélek. Oké hogy sokszor jobb a mostoha, de azért csak-csak az édes az igazi... Nem látunk bele a dolgokba. Nem mindig minden úgy van, ahogyan azt itt egy oldalról leírják. És még ha esetleg egy szemét nő is (nem tudhatjuk), az édesanya az édesanya és természetes, hogy ő az első a kislány életében. Akármilyen is. Hiába az itt levezetett sok indulat, az élet nem a GYK. Okos ember itt nem kérdez nagyobb súlyú dologról.
2017. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
52%
Itt Annyukának kell orvosi segitség sürgősen. :O
2018. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%

de azért csak-csak az édes az igazi.


Hát a gyakori nem ezt tükrözi vissza,a kérdések 80 % az olyan Édesanyukákrol szól,akinél még a vas orrú bába is jobb lenne.

2018. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Az ‘édesanya’ nem adja be a gyerek gyógyszereit ha beteg, inkább betegen is viszi oviba, csak ne kelljen vele otthon maradnia (így legtöbbször én maradok vele itthon). A 3,5 éves gyereknek vacsorára tápszert ad, mert nem főz.

Amikor mennie kell az anyjához a kislány sírva könyörög, hogy ‘Ne adjatok vissza anyának’.

2018. jan. 25. 20:18
 20/42 anonim ***** válasza:
22%

de azért csak-csak az édes az igazi.


És neki nézzük el a családon belüli erőszakot? Vagy a lelki bántalmazás fölött szemet lehet hunyni? Büntetlenül rongálhatja valaki egy gyerek lelkét csak azért, mert ő az "édes"?

2018. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!