Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom kislányával való...

A párom kislányával való kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 3,5 éves kislánya, akivel nagyon jól indult a kapcsolatunk. Az utóbbi időben, mióta az anyja ellenem és az apja ellen hangolja nem tudom mit tegyek. A kislány megüt ha valami nem tetszik neki, kizavar a szobájából (együtt élünk, közös a kislány felügyeleti joga így ugyanannyit van nálunk mint az anyjánál), undok velem. Persze ott van ugyanakkor hogy ölelget, bújik is. Igazán nem tudom mit kellene tennem vagy máshogy csinálnom. Mindenki azt mondja hogy példaértékű szülője vagyok a gyereknek, szeretem és úgy bánok vele mintha a sajátom lenne.

Az anyjától persze szokott idézni, mint pl ‘Apa szereti anyát, téged nem szeret.’ ‘Anya azt mondta hogy ne szeresselek’

Az anyával nem lehet beszélni, mindent tagad, de tudjuk milyen...


2017. dec. 15. 01:17
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

A pályázatíró cégem bőven apuka előtt is működött és termelt.

Te sem vagy semmi azért.

Gondolom annyira sivár az életed, hogy itt osztod az észt ahelyett hogy tanácsot adnál. Tipikusan az az enber vagy aki nagyon okos, mindig mindent jobban tud, lekezelő és pökhendi. Mivel értelmes választ képtelen voltál adni Kérdésemre és a problémámra csak ismeretlenül itt ócsárólsz tegyél egy szivességet és húzz el a kérdésemtől mert kicsit sem vagyok kíváncsi az ostoba észosztásodra.

2018. jan. 27. 22:36
 42/42 A kérdező kommentje:
A hozzászólásaidat pedig jelentettem, mivel nem tudom mire fel beszélsz ilyen gusztustalan hangnemben, és semmi a kérdéshez köthetőt képtelen voltál írni x hozzászóláson keresztül.
2018. jan. 27. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!