Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha megtudnád...

Mit tennétek ha megtudnád hogy a 14 éves lányotok idősebb fiukkal kavar?

Figyelt kérdés

A kérdésemet az alábbi történet ihlette; anyukámnak van egy kicsit fura de nagyon vallásos kolléganője aki mindig az erkölcsről prédikál és a lányát is az erkölcsre, tisztességre és a vallás szeretetére nevelt egész életében.Viszont ugye egy gyerek személyiségét nemcsak a nevelés határozza meg hanem a baráti környezet is.A lány 12 osztályos gimibe jár tehát kezdetektől egy épületbe vannak a kicsik a "nagyokkal".És egy osztálykiránduláson kórházba került mert leitta magát és ezt az anyja megtudta mikor bement érte.Viszont az döbbentette igazán meg amikor közölte vele az ofő, hogy ő megse lepődik ezen ahhoz képest amiket a lánya csinál.Kiderült később hogy a lánya 8.adikosként végzősökkel kavar sokszor barátai rajtakapták őket a suliwcben és sokszor még pénzt is kért a lány egy-egy alkalomért.Mindezt állítólag azért csinálta mert az anyja túl szigorú volt vele és elege lett abból hogy az ő élete a tanulásból állt.

Ez engem eléggé elgondolkodtatott mert én csak pár évvel vagyok a lánynál idősebb, átlagos tanuló vagyok viszont soha nem csinálnék ilyet.Talán azért mert megengedőbbek a szüleim nem csak a jegyeim alapján kazegorizálnak és tudom hogy ezzel ha ilyet csinálnék csak magamnak ártanék.

A szülő helyébe ha kiderülne hogy ilyet csinált a lányod mit tennél:-elgondolkoznál talán mégsem jó ennyire túl szigorúnak lenni esetleg valami mást tennél?


2017. dec. 20. 09:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%
"Kiderült később hogy a lánya 8.adikosként végzősökkel kavar sokszor barátai rajtakapták őket a suliwcben és sokszor még pénzt is kért a lány egy-egy alkalomért." Kérlek magyarázd el nekem, higy a te szotáradban a "kavar" mit jelent????
2017. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
A lány a vallás áldozata. Ez egy komoly társadalmi probléma. Az autóvezetéshez jogosítvány kell, de ahogy a kérdésből is látszik, gyereket minden marha vállalhat. Lehet, hogy kajára kellett neki a pénz. Vallásos szülőtől kitelik hogy ilyen helyzetbe hozza. A fiatalok hajlamosak a nehéz helyzetek elől az alkoholba menekülni. Egy ilyen "anya" pedig könnyen agyatlan piálásba kergetheti a lányát.
2017. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
34%
kamu
2017. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Na megjött a gyakori kérdések fizetett embere aki minden kérdéshez olvasás nélkül odairja, hogy kamu.
2017. dec. 20. 19:01
 25/28 anonim ***** válasza:
43%

persze a fiú wcben fiúkkal kavar és a tanárok ezt észre se veszik .:D na persze

és még nem csapták ki sőt még csak nem is figyelmeztetik aha

meg 12 osztályos gimi sincs 8 osztályos van legfeljebb meg 6

2017. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon elgondolkodnék,mit szúrhattam el.
2017. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen, elgondolkodnék, hogy valamit talán elszúrtam. persze ez én vagyok, anyád kolléganője nevében nem beszélhetek.
2017. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
gondolom egyben van az általános és a gimi, ezért 12
2017. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!