Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim akkor se nyitnak...

A szüleim akkor se nyitnak ablakot, ha nagyon büdös van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon igénytelenek. Ha elég valami, akkor se nyitják ki az ablakot. Múltkor a sxobájukban tiszta áporododttt fingszag volt, már nem lehetett levegőt kapni. Kinyitottam az ablakot, erre engem szapultak. Mert ők nem az utcát fűtik. De akkor öt hónapig nem nyitunk ablakot?
2017. dec. 23. 08:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A szagot az okozza, hogy éppen már hetek óta bent alszanak stb.

Vagy főznek, ne adj isten elég a kaja. Bepárásodik stb. Bent szárogatjuk a ruhákat.

Én úgy vagyok vele, hogy a wc-ben nagy segítség az illatosító, de nem old meg semmit, szellőztetni kell. Már így is penészes a fürdőszoba.

Utolsó te komplett vagy? Húzzak karácsonykor könyvtárba, gratulálok.

2017. dec. 23. 10:58
 12/23 anonim ***** válasza:
70%

Ha elmegy otthonról egy kis időre akkor frissebb lesz a lakásban a levegő? 😊

A fürdőben nyisd ki akkor amikor te bent vagy. Mindig otthon vannak? Mert még az lehetne a megoldás, hogy amikor nincsennek otthon akkor szellőztetni.

Vagy Karácsonyra vegyél nekik kardigánt és amikor pár percre kinyitod az ablakot vegyék fel.

2017. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Most olvasom, ha nincs nyitva a könyvtár, elmegyek "fonóba".

Aranyos 😂

2017. dec. 23. 11:12
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
"Aki azt írja, hogy költözzön el a kérdező és ne dumáljon, az ilyenkor mit érez? De most komolyan. " Azt amit a saját életemben éreztem: Hogy semmi sem fog változni, nem lehet megváltoztatnia szülőket. Mint írtam: Én is leléptem otthonról ahogy lehetett, bár ott nagyobb bajok voltak mint a nem szellőztetés. A kérdezőn nem fog segíteni ha bólogattok hogy jaj de rémes, neked van igazad... Ettől a szülei ugyanolyanok maradnak. Az enyémek se változtak semmit.
2017. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem egészséges. Ráadásul a fűtés is akkor hatékony ha nem az elhasználódott páradús levegőt fűtjük. Penészedésrehajlamos házban hatványozottan kell a szellőzés. Mi éjszaka levesszük a fűtést és nyitott ablaknál alszunk a kisfiam fulladásos köhögése miatt. Szárítógépet is emiatt vettünk, hogy ne szívják még a ruhák is a levegőt meg ne legyen kajaszaguk, hafőzünk.El sem tudom képzelni milyen borzasztó lehet.
2017. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj h az alapból igénytelen embereknek hiába magyarázod. Azért én szellőztetnék amennyire lehet. Takarításban mennyire lelkesek?
2017. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

Hülye te vagy, amiért nem vagy képes kezelni a helyzetet és ide jössz sírni és kioktatást adsz, amikor lehetőséget kínálnak neked.


De valószínűleg megérdemeled a helyzetet a tehetetlenségeddel együtt.


Én életképes vagyok. Én ki tudok mozdulni. Ma nyitva van a könyvtár.

2017. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

17! És útközben szívjon friss levegőt? A könyvtár se egy friss, oxigéndús helyiség.

Ha visszamegy, ugyanolyan büdös lesz.


Kérdező! Nyisd ki és kész. Ha rád szólnak, mondd, hogy csak pár perc, annyit mindenki kibír. Ha rinyálnak, akkor is. :D

Jobb ötletem nincs.

2017. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy a friss levegőt sokkal könnyebb felfűteni. Mondd meg nekik.

Előző voltam.

2017. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit, Kérdező? Most csapd össze egy zsákba a ruháidat, és költözz a könyvtárba! Hátha van ott hetente néhány alkalommal fonószakkör is :D


Mi is a könyvtárba járunk friss levegőért, palackban hozzuk is haza, és szellőztetés helyett kiengedjük a könyvtári levegőt :)

2017. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!