Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim akkor se nyitnak...

A szüleim akkor se nyitnak ablakot, ha nagyon büdös van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon igénytelenek. Ha elég valami, akkor se nyitják ki az ablakot. Múltkor a sxobájukban tiszta áporododttt fingszag volt, már nem lehetett levegőt kapni. Kinyitottam az ablakot, erre engem szapultak. Mert ők nem az utcát fűtik. De akkor öt hónapig nem nyitunk ablakot?
2017. dec. 23. 08:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Azaz igazság, hogy aki így gondolkodik, hogy így akar spórolni és el is hiszi, hogy ezzel mekkora pénzt fog majd meg, annak hiába mondogatná még egy fűtésszerelő szakember is hídjétek el. Ez álltalában egy begyöpösödött ember hülyeségei, sőt ha azt a gyerek kérdőjelezi meg eleve rossz, hiszen ők az idősebbek ezt ő honnan tudná? :D szóval sajnos. Lehet nem igénytelenség, csupán tudatlanság áll mögötte.
2017. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért,de ha ennyire sajnálják a pénzt,akkor gondolom nem is megy egész nap a fűtés.


Amikor nincs kint mínusz mi is levesszük a fűtést X időre,és vastagabban öltözünk.Mikor visszakapcsoljuk,akkor előtte az egész lakásban kinyitom az ablakokat úgy 15-20 percre.


Én pluszban még alvás előtt is szoktam legalább 10-15 percet szellőztetni,pedig nem kicsi a szobám és egyedül alszok benne.


Mondd meg nekik,hogy a fal sokkal hamarabb fog penészedni,így hamarabb kell majd a lakást újrafesteni!


Amúgy ha megy is a fűtés és kinyitod az ablakot,akkor meg alig érezni,hogy "bejön a hideg".Múltkor pl majdnem egy óráig nyitva volt a szobámban az ablak,észre sem vettem,mert ment a fűtés.

Nagyon picit hűl le a szoba hőmérséklete,de kb 10 perc után miután becsukod az ablakot,akkor visszaáll az eredeti hőmérséklet a szobában,ha megy a fűtés.

2017. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sorolhatnánk még bőven fura megoldásokat amikkel sokan azt hiszik hogy spórolnak. Mint mikor akkor is rádobják a pet palackot az emberek a tűzre amikor van fa is. Csupán mérgezik a levegőt vele...
2017. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!