Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves fiatokat Metallica koncertre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 16:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyedül lehet nem, baráti társasággal igen mert akkor tudnak egymásra figyelni. Egyáltalán nem olyan para egy ilyen koncert.


Másrészt Metallica zenekar egy igazi legenda és ki tudja hogy lesz e lehetősége élőben látni, hallani őket ha most kihagyja. Az élményekhez élni kell én azt vallom.

2017. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
81%

"gondolom te szeretnéd, ha a gyereked úgy járna, mint a népligetnél meggyilkolt lány, vagy a tegnap Szolnoknál vízbefulladt 17 éves"


Az ilyen érveket soha nem értettem. Hogy kapcsolódnak ők ide? Mert szerintem sehogy. Kezdjük ott, hogy a lányt a saját ismerőse gyilkolta meg, a src halálának miértjéről meg még kár találgatni is.


Ennyi erővel soha senki ne tegye ki a lábát a házból mert bármikor meghalhat. Ne álljon szóba a szomszéddal, de még a saját családtagjaiban is a potenciális gyilkost lássa.

2017. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
83%
Előző nálad a pont,félelmben éljunk,h hu elut a busz, rám esik a cserép,senkivel se állj szoba még rokonnal se,mert a emberi kapcsolatok,az élet az ordogtol valo,amerikéba bezárnak gyerekekt már van h h 10 16 évesek ki se mehetnek levegőre a kertbe se nnyi ott a veszély,nem normális,aztán az ilyen gyerek kiesik az életbe és életképtelen,sok lány akit a szulok porázra kotnek egyetem alatt pont ezért zullik el,h végre élni akar és mindent egyszerre potolni a rosszat is sokan házasságba menekulnek,vagy eltunnek simán a szulok életébol 250 kmre,annyira boldog gyerekkorok kamaszkoruk volt.. Milyen élet ez, élni kéne,élvezni a fiatal éveket,nem később csecsemővel bulizni menni,nem rettegni mindentől előre.
2017. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%

South Park első évadai között volt egy epizód ami pont az ilyen szülői túlféltésről szólt.

[link]


Először az idegenektől félnek a média hatására, majd a barátok, szomszédok lesznek az ellenség, végül maguk a szülők is ellenséggé válnak a saját gyerekeik számára.

2017. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan előző,a vége h az élet is ellenség lesz...
2017. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
93%
Normális fiatal példdául nem vagdalja magát stb..
2017. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés se lenne, Metallicán nyilván ott a helyem nekem is :D amúgy elengedném, nem lenne pofám egy ekkora élménytől megfosztani, 16 évesen már nem olyan gáz szerintem.
2017. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2017. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%

Hol lesz koncert? Linket tud(sz) küldeni? Az én szüleim nem tudom mit szólnának, ha a 18 éves lányuk (én) el akarna menni Metallicára, mert szinte még egyáltalán nem voltam nagy koncerten, pláne nem egyedül. December elején volt Bécsben 5FDP+In Flames koncert Bécsben, plusz nyáron az előbbi volt a Nova Rockon, és '18 nyarán is jó bandák jönnek, megkérdeztem szüleimet elmehetnék-e. Azt mondták semmiképp sem mehetek el. A mostanira, közvetlen előtte egy hónappal kérdezhettem meg, nem is gondoltam komolyan, amikor a decemberi koncertre kérdeztem rá, akkor vágtál rá egyből a nemet. Most is megkérdeztem pár hete a Nova Rockot, oda meg azért nem engednének, mert utána szóbeli vizsgák lesznek (előrehozott) és inkább arra tanuljak. Nem lenne sajnos olyan ismerősöm akivel mehetnék, egyes egyedül meg belátom nehéz lenne.

De ha nagyon vágyna rá, bármennyire is nem szeretném a bandát elengedném, de vagy jó haverokkal és én viszem meg hozom őket, vagy én is vennék rá jegyet :D

2017. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
92%
Na tessék erről beszélek,18 éves felnőtt itt sir h még koncertre se engedik... Sajnálom a mai fiatalokat mert semmi életterülk aztán egydszerre zudul rájuk az élet,egyszerre akarnak bepotolni mindent és jon a lavina...
2017. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!