Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves fiatokat Metallica koncertre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 16:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Barátokkal persze. Mi is jártunk ilyen helyekre 16 évesen.
2017. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
20%

"Miért féltik tul a mai tizenéveseket? Burokban vannak végig."


Öreganyád kínja van burokban.:D A vonaton ugyan mi bajod eshetett volna? Voltam eleget koncerten, a fiam is volt kisebbeken, hol a szemébe könyököltek bele, hol a lábára ugrottak rá pogózás közben. Pontosan el tudom képzelni, mi lesz a Metallicán a küzdőtéren, 16 éves mellé kell valaki, aki kivonszolja, ha bármi történik, még a felnőtt is jól teszi, ha nem egyedül megy. Hagyd már ezt az életképtelenezést, megkeseredett vénasszonyok nyávognak így, hogy "jaj, ezek a mai fiatalok, bezzeg a mi időnkben...":DDD

2017. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy elengedném.

Én is jártam rock-koncertekre 16 évesen. A Metallica pedig egy legenda (már a mi időnkben is az volt!). Ne hagyd ki!

2017. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg az utolsó esélye élőben hallani őket, mert sorban oszlanak fel a 80-as évek legendás heavy metal zenekarai. Hozzáteszem, elkéstél a kérdéssel, mert az összes jegy elkelt már.
2017. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanmár, több ilyen nagy koncerten is voltam már küzdőtéren, nőként, nem egyedül ugyan, hanem a pasimmal, később férjemmel, de egyáltalán nem olyan para ott elöl sem. 30 éves fejjel Metallicára is előre van jegyünk, alig várom. Meglepően kulturáltak ám a rockerek, csak előítéletesek vagytok. Rálépnek a lábára a tömegben? Jesszus, abba többen belehaltak már... ott voltam 2010ben is a fullra megtöltött Puskásban Metallicán, több tízezer emberrel, néhány véletlen lábrataposáson kívül ott sem volt semmi. (mielőtt még: igen, van gyerekem, lány, ő nem jön, mert még csak 3 éves lesz, de 16 évesen, megfelelő társasággal elengedném).
2017. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ráléptek a lábára,uristen engem 16 évesen nő létemnre fejbe rugtak lány focin,és nem haltam bele. Nem kell a 16 éves fiut cukornak kezelni kisbabának. Aztán csodálkozunk h férfatlan pasik vannak,hála az ilyen anyukáknak..
2017. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi a bajod a swag cicafiúkákkal? :))
2017. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Azokkal semmi speciel. :) Anyámasszonkatonáival,anyuciszoknyájátol elszakadni képtelenekkel van bajom. :)
2017. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Egyébként a koncertjeikre jobban jár már a 30-50 körüli generáció, mint a nagyon fiatalok. A jegyárak miatt is ezek nem lecsúszott emberek.


A Harley-Davidson motoros találkozókon meg az átlagban bőven ilyenek vannak: multis menedzserek, nyugállományú főtisztek/főtisztviselők, kis- és középvállalkozók, igényesebb mesteremberek

2017. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a képzelőerő nagy, a szövegértés meg gyenge.:-) Semmilyen előítéletem nincs a rockerekkel, sőt... Vicces, hogy 20-30 évesek osztják az észt, mert egyszer láttak messziről rockzenekart.:D Attól nem lesz különösebb bajod, ha ráugranak a lábadra, de attól már igen, ha elterülsz a tömegben, például mert fellöknek vagy elszédülsz a head bangingtől (vagy akármi mástól:-)) és nincs, aki észrevegye és segítsen. Egyéb veszélyforrásokról nem is beszélve...Kíváncsi lennék, hogyan állna a szája itt némelyik nagyfiúnak/nagylánynak, ha a helyszínen nem állna ott készenlétben a mentő és a biztonsági csapat a vajszívű rockereknek.:D
2017. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!