Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves fiatokat Metallica koncertre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 16:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Képzeld nem vagyok már huszéves,pasziroztak már kordonnak is. Aki gyáva h éljen,saját élményei legyenek,azt szokta a 18 19 évest is korlátozni,nehogy h neki több élmény jusson. Ki se menj az utcára annyi veszély van. Van aki nem retteg előre minden szaron nem zárja a gyerekeit bura alá,hanem él,és a gyerekeit önnáloságra életre neveli, élmény szerzésre,kirándulni se vidd ne hogy megcsipje a szunyog. Egy két helyen több a veszély mint egy ilyen koncerten. Az ilyen nézzen tévébe koncertet,és irigykedjen magába h más ott lehet,én meg elmentem a fiammal kulföldre is mikor 15 és ott tomboltunk,nem is érez cikinek,és nem fogja 18 évesen rám vágni az ajtot h kiszabaduljon a kalitkábol..
2017. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, ismétlem, tanulj meg olvasni.:D Annyit írtam, hogy megbízható kísérővel engedném el a 16 évest. A jósgömbödet meg cseréld ki, nagyon rosszul működik.:D Felnőtt gyerekeim is vannak, már diplomások, egyik sem vágta rám az ajtót, rendszeresen megyünk együtt is utazni - amellett, hogy külön-külön is körbejártuk már a világot. Nem 15 éves koruktól, jóval korábban kezdve.:D
2017. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, igenyes zenekar koncertjére civilizált emberek járnak. Voltam hasonló, csak nagyobb múltú banda koncertjén legelöl, életem legnagyobb élménye volt. Mellettem elterült egy 20 évesnek kinéző csávó, rögtön jött segíteni egy másik és felsegítettük. Az ilyen koncerteken az emberek nagyon odafigyelnek egymásra.
2017. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Én szívesen elkísérlek és nem kell egyedül menned :D 27L :D
2017. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogyan kell bánni a részegekkel, és tudod hova nem szabad állni, akkor semmi bajod nem lesz. 14 évesen egyedül voltam első sorban Slipknoton, semmi bajom nem lett. Ugyanebben az évben már egyedül utaztam egy külföldi fesztiválra, szintén semmi bajom nem lett. Egy ilyen nagy banda koncertjén meg max akkor sérülhetsz meg, ha leállsz verekedni valakivel.

Egyébként ha van jegyed, írj privátot, és mehetünk együtt.

17/F

2017. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Hogy a viharba ne! Én is mennék, imádom a Metallicát! <3 :D
2017. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kb. a 8. sorban álltam elöl ezen a rettenetesen veszélyes koncerten. Még csak a lábamra se lépett rá senki. 30 éves nő vagyok, 156 cm, 50 kg, egy 16 éves srác jóval nagyobb darab nálam :D Teljesen kulturált volt az egész koncert.
2018. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!