Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos ha anyám megsértődött...

Jogos ha anyám megsértődött azon, hogy nem kapott karácsonyra tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Most keztem el dolgozni, ő direkt adott karácsony elött egy 10ezrest, hogy akinek akarok vegyek belőle ajándékot.

Mamámnak és papámnak 1-1 márkásabb bonbont választottam, másik mamámnak mivel születésnapja is ilyenkor van egy 3 dologból álló kis csomagot készítettem egyben mind a két alkalomra.

Mivel anyám nem szereti a bonbont és neki is csak azt vettem volna, már felesleges dolgot meg nem akartam ezért nem kapott semmit.

Mind a két mamám és papám is mondta nekik ne vegyek semmit tudják még nincs pénzem ne költsem el rájuk ami van.

Anyámból tegnap bukott ki, hogy ő mennyire zokon vette, hiába adott pénzt, neki mégsem vettem semmit.

Jogosan sértődik meg?

Két hónapja ő a névnapomra nem vett yemmit mert mostanában rossz a viszonyunk, pedig szokott venni



2018. jan. 5. 15:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
50%

Megint utolsó kommentedre reagálnék. (Nemtom'hányasvoltam.)


Ha a nagyszüleid bonbont kértek max., akkor miért akartál anyudnak is desszertet, de azt nem vettél, mert smafu? Ő nem mondott semmit. Érted a lényeget?

2018. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%

Ide másolom, miért írtam azt, amit most az előbb:


"Mivel anyám nem szereti a bonbont és neki is csak azt vettem volna, már felesleges dolgot meg nem akartam ezért nem kapott semmit."

2018. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
9%
Van kereseted? És amúgy is, miért követeli rajtad? Szeretet ünnepe. Nem is azért nevelt fel, mert szeret, hanem mert hogy majd te is adjál neki valamit vissza? A szeretet nem követel. Ha anyukád tényleg szeretne, akkor az feltétel nélküli lenne, nem kéne, hogy ajándékokat vegyél neki. Valaki mondta is, sokszor az , amit az emberek szeretetnek hívnak, az barterüzlet, nem is igazi szeretet, mert elvár valamit cserébe. A szeretetre meg azt szokta mondani a pajti, hogy adakozó jókedv. Meg amiket te kapsz zsebpénznek , azt azért kapod akkor, mert neked nincs kereseted, ajándékba hogy magadra költs olyat vegyél amit te, magadnak szeretnél. Nem azért , hogy majd másoknak ajándékot vegyél belőle. Azt te kaptad ajándékba, minek osztogatnád szét? Amúgy legközelebb rajzolj neki, ha szereted, ha meg nem akkor ne is törődj vele, ne foglalkozz vele, ne húzd föl magad ezen. Ez anyukádnak a szegénységi bizonyítványa. Mi az, hogy a kereset nélküli gyerekén követel, számonkér egy ajándékot. Anélkül miért utál? Miért kell, hogy megvásárold a szeretetét, az miért nem alap? Ha igazán az anyádnak tartja magát, és fontos szereplőnek a te életedben. Szomorú ez, lehangoló.
2018. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%
33! Te valahol eltévedtél. Nem erről szól a kérdés, amiről itt egy kisregényt írtál. Olvasd el legalább magát a fő kérdést, ha a többit nem is.
2018. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
66%
33.vagyok, most néztem meg a kérdés kifejtését, hát akkor tényleg vehetett volna neki is valamit.
2018. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
44%
Mi a nyavalyát tudtál venni 10 ezer forintból? Szuper bon bont és kölnit? Simán tudtál volna annyit költeni hogy maradt volna valami saját készítésű ajandekhoz.
2018. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
74%

11 éves a lányom de mindig kapok tőle ajándékot.

Van aki szered adni.

A mi családunkban mindenki szeret adni és ez nem feltétlenül pénzfüggő.

2018. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
80%

Jogos hisz mindenkinek vetél valamit csak neki nem pedig pénzt ő adta rá.

Ezt elrontotad.

2018. jan. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a nagyszüleidet megkérdezted, hogy mit szeretnének kapni karácsonyra, és azért vettél nekik bonbont, mert azt mondták.


Pont ennyi erővel az édesanyádat is megkérdezhetted volna, hogy mit szeretne kapni!


Elég bunkó vagy kisfiam. És még rá is kérdezel, hogy édesanyád jogosan haragszik-e?

Nem, egy édesanya sohasem haragszik, de nagyon-nagyon tud neki fájni az ilyesmi.

2018. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!