Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet valamit tenni, hogy...

Lehet valamit tenni, hogy anyukám ne hívjon idegeneket a házunkba majdnem minden este?

Figyelt kérdés

Anyukám műkörmös, itthon dolgozik, ez úgy néz ki, hogy alig van 1-1 este, mikor nem ül a szobaajtómmal szemben valami vadidegen 8-9-ig.

Ráadásul az "ügyfelei" nagyrésze egy percre se bír csendben maradni, félnek vagy nem tudom, nagy hangerőn pletykálnak, nyerítve-visítva röhögnek, páran hozzák magukkal a pasijukat is hogy majd nálunk megvárja amíg kész lesz a köröm, na ők meg húzogatják a foteleket hogy legyen hova ülniük, és kiabálva beszélnek valami marhaságról...

Nem lehet tanulni, olvasni, filmezni, pihenni..

Sokszor addig is van itt valaki amíg vacsorázunk, addig se lehet nyugodtan váltani 2 szót.

Beszéltem már erről anyukámmal, de csak a vállát vonogatja, hogy ilyenkor érnek rá az ügyfelek, ez van..

Lehet valamit csinálni?

Vagy tényleg semmi jogom a nyugalomhoz a saját otthonomban?


2018. jan. 11. 09:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
96%
az is probléma, hogy ezek nagyon egészségtelen gőzök, és ezeket nem kéne , pláne mindennap, belélegezni. főleg nem egy gyereknek. Kérdező, próbálj mindig alaposan szellőztetni.
2018. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

akkor ha van egy meglévő szoba azt tegyétek munkahellyé. Nálunk a padlás lett kialakítva számomra. Onnan ugyanis nem megy le a festék szaga stb.

Legyen egy már kis meglévő szoba az ő terepe és kész.

2018. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom számomra milyen élmény volt ez a kuncsaftként, mert nemrég hasonló helyen jártam. (szerintem először és utoljára). Ez lakás volt, kisgyerek jön megy, közben a körmös csaj főz, akkor a bakja járkált be. Egy gyéren megvilágított szobábanplusz erős kislámpa mellett dolgozott, igaz olcsón, de feketén. Neki kereset kiegészítő tevékenység ez mert van rendes munkája is. Én kellemetlenül érztem magam, mert a családi élete nem tartozik rám.


Szerintem fogjátok össze apuddal és csináljátok meg neki a kis helyiséget, ahol dolgozhat, és akkor a ti életetek is nyugodtabb lesz.

2018. jan. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!