Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szüleiteket se érdekli,...

Ti szüleiteket se érdekli, hogy te még alszol?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 08:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Úgy felrugdosnám vasárnap reggel 8-kor azokat a barmokat,akik itt azon pampognak,hogy akkor már fenn kell lenni! Kíváncsi lennék,mit szólnának hozzá!
2018. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Én 28 évesen 1 hetet voltam otthon az ünnepekkor. Minden reggel arra keltem, hogy anyám és öcsém ordibálva beszél. Nem egymással kiabálnak, nem dühösen, szimplán úgy üvöltenek mint a süketek.


Persze ha megjegyzem, akkor megy a tagadás, meg hogy "hát meg se szólaltak". Agyrém volt.

2018. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ezért vagyok inkább albérletben ha tehetem. Akkor kelek amikor akarok, azt csinálok amit akarok. Egész héten reggeltől estig melózom, csak megtehetem, hogy egy napot végig döglök.
2018. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanmár... Alig várom, hogy a fiam kamasz legyen és aludjon :D


Jó, könnyen beszélek, jelenleg nem dolgozom 7végén, ugye az valtozhat... Egy gyerekem van, meg egy közepes lakásom és egy normális társam....Na meg ne mondják már meg nekem, hogy vasárnap kötelező a húsleves, rántott hús, sütemények...nagytakaritás...

Ha nem dolgozol 2 munkahelyen, nincs egyeb dolgod(tanulás, beteg ápolás, állatok)akkor nem értem miért ez az össznépi harag, ha valaki pihenni szeretne. Pláne reggel 6-kor, de még 8kor is.

2018. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Metionin ***** válasza:
89%
Nálunk anyám csendben volt amíg aludtam de ő is szeret aludni, szóval sokszor ő tovább aludt mint én és akkor én voltam csendben :D Nálunk apám ilyen hogy egyszerűen nem tud (és nem is akar) csendben lenni, nem dolgozik több mint 20 éve de minden nap 4kor kel, csapkod, fütyül, énekel, magában beszél, este meg éjfélig bömbölteti a tv-t. Délután meg alszik, ezért bírja ki éjszaka 2-3 óra alvással, persze délután nekünk csendben kellett lenni hogy ő tudjon pihenni, a tv-zés egész nap ugyanis fárasztó. Én meg 5kor keltem (volna), úgy hogy sokszor éjfélkor még tanultam, tényleg fsza volt minden rohadt reggel így kelni. Hétvégén aludhattam volna de ugyanúgy keltett 4kor. Sokszor hallottam hogy jaj ha ez ennyire zavar akkor mi lesz veled a koliban, hát elmondanám hogy 8 évig voltam kolis és ennyire hangos szobatársam sosem volt pedig 3an voltunk egy szobában. Mondjuk ők nem is voltak alkoholisták akik 4kor már epekedve várják hogy kinyisson a falusi kocsma.
2018. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5%

Azok a barmok ébren is vannak 8-kor.

De ha a kedves bulibáró kamaszgyereket kell kerülgetnem, mert őfelsége éppen alszik még 11-kor is, akkor isten bizony rányitok és felhúzom a redőnyt, hogy lehet felkelni...

2018. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát nem voltam buliban, nem is játik, kedves "bulibáró".

Azért van különbség a reggel 6 és 11 között. De ha 11-ig alszik valaki, akkor se kell kirúgdosni vásárnap, véleményem szerint... Az Úr is hetedik napon megpihent, szerintem ez erre van, de a kérds továbbra sem erről szól.

2018. jan. 14. 20:57
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Egy kamaszgyerek hadd legyen már fenn több ideig, legalább hétvégén.. És mi az, hogy bulibáró? A fiatalok nem mehetnek el szórakozni csak azért, mert te kedves válaszoló, nem vagy hajlandó elviselni, hogy havonta egyszer vasárnap 11kor alszanak? Nem kell lábujjhegyen közlekedni, édesanyám például nem teszi, mégsem csap lármát, úgy csukja be az ablakom vagy néz mellettem tv-t, hogy próbál tekintettel lenni a másikra, és minél kevesebb zajjal járni, és nem is ébreszt fel vele. Úgyhogy ha az emberek kicsit figyelmesebbek lennének egymással, és nem erővel kell ledobni a fazekat hanem szépen lehelyezni az asztalra, még akkor is tudnának főzni.
2018. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
5%

Nem havonta egyszer, hanem minden héten!!

Nem támogatom... a család életét pedig ne tegye tönkre. Kb. Minden alól kihúzná magát, a közös programot vasárnap ne szabotálja már nekem egy taknyos kölök.

2018. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
veled öröm lehet bármilyen közös program 19es...
2018. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!