Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szüleiteket se érdekli,...

Ti szüleiteket se érdekli, hogy te még alszol?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 08:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
#20-as,hagyd rá. Látszik,hogy a 19esnek nem való gyerek. De azokat is sajnálom,akik csak bármilyen személyes kapcsolatban állnak ezzel az emberrel xd
2018. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére az enyémek általában figyelemmel vannak rám, és nem zajonganak, ha alszom, főleg, ha tudják pl., hogy egész éjjel tanultam.
2018. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, micsoda kommentek! Remélem a nagy része csak trollkodik, és nem gondolja komolyan amiket írt.

Lehet, hogy az én családom egy kivételesen ritka példány, de mi megtiszteljük egymást az alapvető dolgokkal. Mint például: nem nyitunk be más szobájába/fürdőbe kopogás nélkül, nem szabjuk meg, hogy ki mikor egyen, igyon, és nem zavarjuk, aki éppen pihen. Hacsak nincs éppen munka vagy iskola, eszem ágában nem lenne kirugdosni a gyerekeket az ágyból, csak mert "ha én felkeltem, ő sem aludjon". Mi van ha nem aludt jól, fáj a feje, vagy csak fáradt, és szeretné rendesen kipihenni magát? Persze nem járunk lábujjhegyen, de az ajtókat becsukjuk, és igyekszünk nem zajongani, pl nem beszélünk kiabálva, nem üvölt a tv, stb. Van, hogy én vagy a férjem is ledőlünk délután, vagy hétvégén tovább alszunk, ilyenkor a gyerekek is tudják, hogy nem kell suttogni, de kiabálni sem szabad.

Szerintem ezek annyira alapvető dolgok.... De elnézve itt a kommenteket, másoknál sajnos nem.

2018. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
#23,végre egy értelmes komment. :)
2018. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!