Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsátható ez valaha?

Megbocsátható ez valaha?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk, anyukámnak ez az első unokája. Izgatottam jelentettük be neki, de amit azután kaptunk... napokig csak bőgtem. Úgy állított be minket, mintha felelőtlen 16 évesek lennénk, akiknél csak becsúszott. Ellenben mi 27 és 28 évesek vagyunk, nettó 700ezer ft a bevételünk, van egy hitelmentes lakásunk és autónk és több, mint másfél éve próbálkoztunk a babára.

Ilyeneket mondott nekünk, hogy “ti tiszta hülyék vagytok” “na elmentek a pi..ba” “belegondoltatok miből fogjátok felnevelni” stb...

Párom azzal próbált vigasztalni, hogy ez csak az első sokk meg majd megenyhül, de én úgy érzem soha nem akarok vele erről többet beszélni.

Anyósom meg olyan lelkes, hogy már azt is eltervezte, hogy a babakötvénybe fizetget majd havonta... nekem meg megszakad a szívem, komolyan, anyám elrontotta ezt az egészet.


2018. jan. 16. 13:21
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Anyósom ápolásin van, szóval nem veti fel őket a pénz és ők hárman élnek egy háztartásban, anyu meg csak egyedül.
2018. jan. 17. 13:39
 42/43 anonim ***** válasza:
Változott valami?
2018. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ha megbánná, akkor meg lehet.
2023. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!