Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekem ordit örjöng mit...

A gyerekem ordit örjöng mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sok frusztració eri azt hiszem az apja mellett es neha a suliban mikor nem úgy törtennek a dolgok ahogy akarja es itthon rajtam veri el a port , ejjelekig cirkuszol , hiaba kerem h a szomszedok feljelelenthetnek csak meg hangosabban ordit , semmi nem segit , hivja ejjel a skypeon anyamat aki neki ad igazat h miert bosszantom .

Bosszantja a hòher , ma azon volt a vita h felebredek ejjel arra h meg ipadezik es mondom te nem alszol erre nagy cirkusz lett h miert nem szóltam neki h kesö van , es orditozas , skypeolas , anyam rögtön a partjat fogta h minek kötekedek a gyerekkel , nem igaz ebböl semmi, nagyon sok frusztraciót duhöt nyelek es kötekedest turök el , artatlanul .

Anyam szerint egy kötekedö rohadt monstrum vagyok es azert ordit a gyerek.

Sose kötekedek mindig a gyerek kezdi a cirkuszt es mindig ejjel vagy estére . Lassan 11 eves lany.

Igy elek evek óta habar mindent megadok neki egyedulallokent semmi köszönet , csak annyit varok el töle h legyen kedves es mashol idegenekkel az is , csak itthon valtozik at ilyenne , es mar szorul össze a gyomrom mikor jön haza , olyan mint egy börtön az eletem , le is köt , teszem is a dolgom szivesen de köszönet sincs , mintha az agressziv volt ferjem jönne haza , elegem van , tehetetlen vagyok.

Úgy adta az isten h mindent amit tettem eddig az eletben , hiabavaló lett , semmibe nem lett köszönet , minden porrá vált , a lanyomert is erön felul teljesitettem de pont h itthon örul meg es ordit a semmiert, ejnek evadjan , mikor mondom a szomszedokat meg hangosabban kezdi !

A szuleim is csak marnak es mindennek elmondanak mert igy a gyerek orditasa alkalmat ad nekik h belémgázoljanak .

A gyerek nem nyilik meg ha kerdem mi baja ki bantja , nem az a tipus aki itthon mesel pedig szivesen adok tanacsot neki , nem tudom mi van lehet egy baratnöjebe csalódott aki hatat forditott neki .

A netet nem tudom lezarni elöle mert addig orditana amig a szomszedok összefognanak ellenem

Mit lehet tenni ha minden jószandekom ellenere mindenki ellenem van es senki nem meltanyol ? Mar csak a halál a menedékem



2018. jan. 21. 00:30
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Akkora tevedes volt eddig minden lepesem es a gyerekvállalás is meg minden h iszonyú
2018. jan. 21. 00:32
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus neked és a lányodnak is azonnal!
2018. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a taknyosnak. Az anyuka helyrejön amit nyugta lesz, nem keseríti az életét a hisztérika gyerek.
2018. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

rángasd meg a gyereket, aztán anyád is kaphatna



vagy passzold csak le nekik, úgyis nagyon egyetértenek

2018. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
9%

Inkább a taknyosnak. Az anyuka helyrejön amit nyugta lesz, nem keseríti az életét a hisztérika gyerek.

Aha mert pisztolyt tartottak a fejéhez Anyukának h neki szulni kell,mikozben labilis ő is. Csoda h a gyerek kiborul. Pszichologus elsősorban Anyuknak kell. A gyerek meg kerüljön az apjához,sajnos akkor is a nő kapja meg a felügyeletet ha alkalmatlan,de igy legalább pénzt lehet pumpolni az Apukáktól..

2018. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Vagy keverj le neki egy pofont amikor rázendít, vagy ha ezt nem veszi be a gyomrod kezd el intézni a nagyszülőhöz költöztetést. Azért nem a gyerek diktálja az ütemet... Ìrom ezt úgy, hogy én sem voltam valami jó gyere.
2018. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

00:59-es, két dologban nem értek egyet:

1. az egyedülálló szülőknek brutálisan nehéz dolguk van, amit csak akkor ismernek el, ha az illető férfi. Nem gondolod, hogy valaki nem alapból "labilis", hanem egyszerűen kikészül ilyen nyomástól? Párkapcsolatban élt, amikor szült, és utána szétesett a korábbi élete. Tudod, az vesse rá az első követ...

2. Az apáktól (bocsánat, "Apáktól", így nagy betűvel) "pumpolt" pénz nem fedezi a gyerek ellátásának a felét. Csak úgy mondom.

2018. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartom megfelelő nevelési módszernek a pofont,de akkorát lekevernék neki hogy a másikat a fal adná.Meghibbant ez a gyerek.Mikor váltatok el az apjától,lehetséges hogy látott ilyen dühkirohanásokat,vagy mást ami megmaradt benne ? Agressziót ? Elvinném dokihoz mindenképp,mert ez így kezelhetetlen,tönkremész ebben.(milyen jól döntöttem hogy nem akarok soha az életben gyereket)
2018. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
14%

Menjél el először egyedül, aztán vele a pedagógiai szakszolgálathoz, mert te totálisan ki vagy borulva idegileg! Elsősorban neked kéne segítség. Valószínűleg kimerít téged a gyerek egyedül nevelése, alacsony fizetés, sok munka. A körzeti orvostól kérjél valami nyugtatót és kérdezd meg, hogy van-e nálatok ingyenes pszichológus. Esetleg valami alapítványnál is lehet. A gyerekről próbálj meg leszállni (a kamaszkort amúgy is nehéz elviselni, mert akkor próbálgatja az önálló egyéniségét). Ne szólj rá semmiért, ne veszekedj vele, ne adj tanácsokat, hiszen nem kéri, hanem törekedj a nyugalomra, békére. Ha két családtagod szerint is kötekedő vagy, akkor jó eséllyel tényleg az vagy, csak észre se veszed, mert azt hiszed, hogy te csak jót akarsz, és nem érzékeled, hogy azt a másik erőszakosságként éli meg. A mindig a gyerek kezdi-t szerintem a gyerek úgy mesélné, hogy mindig te kezded.

Próbálj mosolyogni, mesélni a napodról vagy az emlékeidről, de jót, ne bosszantót, főzz olyat, amit szeret (az se baj, ha te szereted, magadat is kényeztetheted). Új alapokra kellene helyezni köztetek a kommunikációt, úgy, hogy mindenki a saját érzéseit mondja és nem a másikat hibáztatja (Erőszakmentes kommunikáció a neve). Ebben segítene a pedagógiai szakszolgálat (régi nevén nevelési tanácsadó). Menjetek el valami programra pl moziba vagy plázázni.

2018. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Azért őrjöng, mert nincs következménye. Mostantól kezdve legyen. Legyél következetes, előbb mondd el neki, hogy mi fog történni, ha nem fejezi be, aztán tedd is meg amit ígértél. Szomszédokat szard le, kibírják pár napig. A kis hisztigép hamarosan észre fogja venni, hogy a rabszolgája helyett immár az anyukája NEVELI. De gondold át előre a büntetést, és tényleg tartsd be, mert a vaktában fenyegetés után csak még kevesebb tekintélyed lesz, amitől neki még nagyobb pofája lesz. Szedd össze magad, az utolsó pillanatban vagy, 13 éves kor után már késő lesz mindenhez, akkor már nem lehet nevelni. Most még pont meg tudod változtatni a helyzetet.
2018. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!