Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekem ordit örjöng mit...

A gyerekem ordit örjöng mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sok frusztració eri azt hiszem az apja mellett es neha a suliban mikor nem úgy törtennek a dolgok ahogy akarja es itthon rajtam veri el a port , ejjelekig cirkuszol , hiaba kerem h a szomszedok feljelelenthetnek csak meg hangosabban ordit , semmi nem segit , hivja ejjel a skypeon anyamat aki neki ad igazat h miert bosszantom .

Bosszantja a hòher , ma azon volt a vita h felebredek ejjel arra h meg ipadezik es mondom te nem alszol erre nagy cirkusz lett h miert nem szóltam neki h kesö van , es orditozas , skypeolas , anyam rögtön a partjat fogta h minek kötekedek a gyerekkel , nem igaz ebböl semmi, nagyon sok frusztraciót duhöt nyelek es kötekedest turök el , artatlanul .

Anyam szerint egy kötekedö rohadt monstrum vagyok es azert ordit a gyerek.

Sose kötekedek mindig a gyerek kezdi a cirkuszt es mindig ejjel vagy estére . Lassan 11 eves lany.

Igy elek evek óta habar mindent megadok neki egyedulallokent semmi köszönet , csak annyit varok el töle h legyen kedves es mashol idegenekkel az is , csak itthon valtozik at ilyenne , es mar szorul össze a gyomrom mikor jön haza , olyan mint egy börtön az eletem , le is köt , teszem is a dolgom szivesen de köszönet sincs , mintha az agressziv volt ferjem jönne haza , elegem van , tehetetlen vagyok.

Úgy adta az isten h mindent amit tettem eddig az eletben , hiabavaló lett , semmibe nem lett köszönet , minden porrá vált , a lanyomert is erön felul teljesitettem de pont h itthon örul meg es ordit a semmiert, ejnek evadjan , mikor mondom a szomszedokat meg hangosabban kezdi !

A szuleim is csak marnak es mindennek elmondanak mert igy a gyerek orditasa alkalmat ad nekik h belémgázoljanak .

A gyerek nem nyilik meg ha kerdem mi baja ki bantja , nem az a tipus aki itthon mesel pedig szivesen adok tanacsot neki , nem tudom mi van lehet egy baratnöjebe csalódott aki hatat forditott neki .

A netet nem tudom lezarni elöle mert addig orditana amig a szomszedok összefognanak ellenem

Mit lehet tenni ha minden jószandekom ellenere mindenki ellenem van es senki nem meltanyol ? Mar csak a halál a menedékem



2018. jan. 21. 00:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%

Az öcsém is csak addig örjöngött, mig meg nem untam és egyszer szájon nem vágtam ugy istenesen.


Ha a Lányom üvöltene éjszaka megkapná a párját, vagy menne a pszichiátriára. El van kényeztetve, nem tisztel, meg mindenhol azt hallja, h te vagy a hülye, stb.

2018. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok. Teljesen jogos, ha azt érzed, hogy kiborultál, nem feltétlenül benned van a hiba, ahogy az egyik korábbi hozzászóló írta. Másfelől meg a gyereket is meg lehet érteni, kitört rajta a kamaszkor, saját magával sincs sokszor rendben. Lehet, hogy egy kört megérne az is, hogy az iskolába bemenj, érdeklődsz az ofőnél a viselkedéséről, átbeszéled vele a problémádat. Sajnos nekem egy olyan iskolai "barátnő" is állt a háttérben, aki adta a tippeket, hogyan lehet a szülőket oltogatni, és az milyen menő. Kérdező ha kicsit össze tudod csípni magad, és következetes vagy, szerintem a lányod egy idő után észbekap és normálisan viselkedik majd. Utóvégre nem a nyúl viszi a puskát. Mindehhez sok erőt és kitartást kívánok.
2018. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
23%

22# De, sajnos a kérdező a hibás, és nem a gyerek, vagy bárki más.


A kérdező nem neveli a gyerekét, csupán életben tartja. Kap enni, van ruha, iPod, net. De nem foglalkozik vele érdemben.

Ez az egész nem csak megtörténik vele, hanem ő okozza. Akkor is, ha értetlenül néz, hogy miért történik vele minden, és azzal takarózik, hogy nem tud tenni ellene semmit.

De a gyerek apja

De az iskola

De az anyja

De a szomszéd

De a gyerek


Amíg nem látja be, hogy fel kell vállalnia a konfliktusokat, addig semmi sem fog változni.

Közben teljesen eltossza a gyerek jövőjét, mert nem lesz belőle soha normális felnőtt.

2018. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező először magadat kezeltesd mert ilyen állapotban nem vagy képes felelős gyereknevelésre. A gyerekkel semmi probléma nem lenne ha te nem lennél egy kezelhetetlen idegroncs aki minden problémáját a 4 fél közé szorítja.
2018. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
4%

Kedves kérdező, először is ne másoktól várd, hogy méltányoljanak. Az az érzésem, nem sok önbizalmad van, dolgozik benned valami iszonyatos megfelelési kényszer, a gyerek pedig pont ezt használja ki, hogy mindent elérjen nálad, amit csak akar. Adhatunk mi itt jó tanácsokat, hogy hogyan neveld a lányod, kell ahhoz megfelelően erős személyiség is. Ezért lenne jó elmenned pszichológushoz, hogy segítsen, első körben leválni a szüleidről, aztán jön a többi. Nem kell mindenki elvárásainak megfelelni, nem attól leszel jó anya, ha alárendeled magad a gyereknek, hülyére dolgozod magad, hogy neki iPadet vehess, aztán sírsz, hogy még így sem kedves veled...

Egyébként döbbenten olvasom, hogy ilyesmi létezik. Én is egyedülálló anya vagyok, de ez a viselkedés a gyerekeim részéről elképzelhetetlen számomra, ez egyáltalán nem a kamaszkor természetes velejárója. Hangulatingadozás, időnként ingerlékenység oké, de ez messze túl van azon, ami még belefér.

2018. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat , az apara nemlehet szamitani, sose fizetettegy fillert sem, de egy hónapban parszor elviszi a gyereket ide oda , es kb ennyi tehat irtatok paran h zsiros összeget fogok kapni vagy kapok , ami nem igaz , de beletörödtem

Sajnos ez egy szerencsetlen konstellació amibe kerultem , nem volt szerencsem es nincs maig a környezetemmel , ezt is elfogadtam , de az idö telik es csak elmúlik minden nehezseg egy nap .

A lanyomnagyon szeretem , meg ha az ellenkezöje is tunik az irasból , de nagyon ki voltam borulva

2018. jan. 21. 19:10
 27/31 A kérdező kommentje:

Igy is lehet elni h az ember senkitölnem kaptámogatást es egy jó szòt , túl lehet elni es kompenzalja magat valahogy az ember ezzel azzal .

Engem senkisem szeret es az eletemben ami jót tettem mind ellenem fordult es senki nem meltanyolta es alt rossz idöben voltam rossz helyen es rossz emberrel , de az ember megkemenyedik es túlél mindent csakazertis

2018. jan. 21. 19:12
 28/31 anonim ***** válasza:
11%
Ha annyira kemény lennél tudtál volna normális életet biztosítani a lányodnak...
2018. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
34%

Emlékeim szerint évekkel korábban is kérdeztél már hasonlót. [Hogy hol üvöltöztök egymással, hogy meg összeborulva sírtok. És vígasztalod.]

Már akkor is felmerült bennem, hogy nem csak elkényeztetett a kislány, hanem Aspergeres. És rendszeres dühkitörései, dührohamai vannak minden olyan alkalommal, amikor nem az ő akarata érvényesül. De csak akkor, amikor hazai pályán van, azaz otthon. Máshol, az iskolában vagy idegen környezetben, ha nehezen is és döccenőkkel, de igyekszik megfelelni a környezet elvárásainak. Otthon viszont kis uralkodó lesz belőle, te meg a szolgája. A hazai pályán érzi ugyanis biztonságban magát, és tör elő belőle az Aspi.

2018. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Tudtommal , ha Aspergeres lenne , akkor kibújna a szög a zsákból mindenhol , nem tudna jól teljesiteni sehol
2018. jan. 23. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!