Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgozzam/fogadjam el,...

Hogyan dolgozzam/fogadjam el, hogy anyámnak rengeteg férfival volt dolga?

Figyelt kérdés

Már most szeretném leszögezni, hogy nem, nem kamu a kérdés!!


Édesanyám egyedül nevel/nevelt fel, mert apámmal egy kalandnál több nem alakult ki köztük. Anyum mindig is "jómadár" volt, rengeteg férfival volt már dolga. Tőle fiatalabbakkal, idősebbekkel, és még nős emberekkel is. Én sajnos ezekkel tisztában vagyok, mert volt hogy itthon is simán szexelt férfiakkal. Ez nekem annyira ciki, és szó szerint szégyellem magam emiatt. Persze értem én, vannak neki is igényei, ez természetes, de mindenkivel?!?! Sokszor megfordult már a fejemben, hogy azon nem idegeskedik, hogy teherbe esik, vagy elkap valami nemibetegséget? Mikor olyan 6 éves voltam már volt abortusza, akkor is a tesója vigyázott rám. (Megtaláltam a papírját...) Nekem még szükségem van anyámra, nem szeretnék tizenévesen árva maradni.

Szeretem anyámat, mert mindent megad nekem, de ettől a férfiügyeitől a falnak megyek... Hogyan dolgozzam ezt az egészet fel?


2018. febr. 4. 18:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

"kb. 25-30 éves korodban jössz rá, hogy bizony ez a "nagy erkölcscsősz" hozzáállás amit előadsz, az kamu, mert mindenki kavar össze-vissza, csak sokan tagadják és nem dicsekednek vele"


Azt szokták mondani, mindenki magából indul ki. Lehet, hogy te 25-30 éves korodban már összevissza kavartál, de attól még nem mindenki. És attól még nem is ez a normális. Akkor sem, ha sokan, vagy akár a többség is ezt csinálja.

2018. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!